AB CUP I BMW CHALLENGE 2017: FINAŁOWA RUNDA NA TORZE KIELCE

abcup_fina1

Automobilklub Bydgoski zaprasza wszystkich fanów motorsportu, zarówno kierowców jak i kibiców, do wzięcia udziału w finałowej rundzie Ogólnopolskiego Rallysprintu AB CUP i BMW-Challenge.

Zawody odbędą się 14 października na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Otganizator informuje, że tym razem piątkowy trening się nie odbędzie.


Zobacz także:

SPORT

AB CUP I BMW CHALLENGE 2017


 

W zawodach mogą wziąć udział kierowcy posiadający prawo jazdy. Samochody muszą być wyposażone w klatkę bezpieczeństwa, minimum 4 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel.

abcup_fina2

Harmonogram zawodów 16 września:
* 8.00 – 9.00: przyjmowanie zgłoszeń;
* 8.30 – 9.45: odcinek testowo- treningowy;
* 10.00: odprawa z uczestnikami;
* 10.30: przejazd zapoznawczy i start pierwszego zawodnika do I próby;
* ok.18.00: zakończenie imprezy.

30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych.

abcup_fina3

I termin przyjmowania zgłoszeń mija 12 października o godz. 18:00. – wpisowe wynosi 350 zł. II termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 października przy wypełnieniu zgłoszenia w biurze zawodów – wpisowe wynosi 400 zł. W biurze zawodów należy wnieść również opłatę za kostkę pomiarową – 10 zł. Wpisowe opłacane jest na miejscu w biurze zawodów w dniu zawodów.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej reg.motoresults.pl/abcup/register.php. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się
z listą zgłoszeń oraz regulaminami zawodów.

Wszelkie informacje na temat zawodów można na bieżąco śledzić na fan page’u zawodów: https://www.facebook.com/abcupbmwchallenge.

Serwis NewsAuto.pl jest patronem medialnym imprezy.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Kujawa