AUDI: POZNALIŚMY CENY NOWEGO A6 – WYŻSZE NIŻ PRZEWIDYWANO

Audia6-1

Audi opublikowało cennik nowego A6 – ósmej generacji limuzyny – obowiązujący na polskim rynku. Są one wyższe niż się spodziewali sympatycy marki.

Bazowa wersja z wysokoprężną jednostką napędową o mocy 210 kW (286 KM) kosztuje 296 600 złotych, natomiast cena auta z silnikiem benzynowym o mocy 250 kW (340 KM) to 303 900 złotych.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Nowe Audi posiada rozwiązania z zakresu connectivity i systemy wsparcia. We wnętrzu postawiono na cyfryzację. Zawieszenie pojazdu to połączenie standardu na drodze i wybitnie sportowego charakteru. Wszystkie jednostki napędowe standardowo wyposażono w system mild-hybrid, co poprawia ich wydajność i daje ogromną wygodę.

Na początek, polscy klienci otrzymają dwie wersje silnikowe do wyboru. Sześciocylindrowy, benzynowy silnik o mocy 250 kW (340 KM) z automatyczną skrzynią biegów S tronic i systemem mild-hybrid oraz wysokoprężną o mocy 210 kW (286 KM) z ośmiostopniową automatyczną skrzynią tiptronic i również z systemem mild-hybrid.

Obie wersje posiadają wyposażenie, w którym znaleźć można m.in. diodowe reflektory przednie i światła tylne, dwustrefową, automatyczną klimatyzację, rozbudowany system poduszek powietrznych, czy napęd na cztery koła quattro.

Dostępne będą również wersje sport, charakteryzujące się bardziej sportowym wyposażeniem, np. bardziej opływowymi fotelami, trójramienną skórzaną kierownicą, czy możliwością dokupienia pakietu S line.

Nowy model na polskim rynku pojawi się już wkrótce, a salony dealerskie czterech pierścieni rozpoczną zbieranie zamówień na nowy model już pod koniec maja.