CITROEN: NOWA SERIA SPECJALNA C3 AIR CROSS RIP CURL

C3Air-RipCurl2

Od niedawna na rynku kompaktowych SUV-ów oferowany jest nowy Citroen C3 Aircross. Wyróżnia się on indywidualnym wyglądem, bogatą ofertą personalizacji i wysokim komfortem.

Program Citroën Advanced Comfort zapewnił modelowi w ciągu dziewięciu miesięcy silną pozycję na rynku, w czym pomogły charakter oraz duża przestrzeń i możliwości zmiany aranżacji wnętrza kabiny.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Nowy SUV zdobył serca blisko 90 tysięcy klientów w Europie, w tym niemal 35 tysięcy we Francji. Obecnie w ofercie pojawia się nowa seria specjalna Rip Curl, stworzona na bazie wersji Rip Curl. Odznacza się ona atrakcyjnymi elementami stylistycznymi nadwozia i we wnętrzu kabiny. Bogate wyposażenie, m.in. Citroën Connect Radio z ekranem dotykowym 7 cali i funkcją Mirror Screen i automatyczna klimatyzacja ułatwiają codzienną eksploatację.

C3Air-RipCurl2

Nowe auto dołączy do rodziny modeli z logo Rip Curl, do której należą również C4 SpaceTourer, Grand C4 SpaceTourer oraz SpaceTourer. Te nowoczesne i zaawansowane technologicznie modele, funkcjonalne i przestrzenne są świetnym wyborem na długie trasy.

C3 Aircross Rip Curl jest dostępny w Polsce w cenie od 72 000 zł.

SUV C3 AIRCROSS

Nowy SUV C3 Aircross pojawił się na rynku pod koniec 2017 roku. Wygląd, liczne możliwości personalizacji, przestronność, modułowe wnętrze, 12 systemów wspomagania prowadzenia i 4 systemy łączności, które ułatwiają życie użytkownikom podbiły serca rzeszy użytkowników. Model jest objęty programem Citroën Advanced Comfort. Swobodnie czuje się w mieście jak i w dalekich trasach, ma też większe możliwości poruszania się w trudnym terenie dzięki systemom Grip Control i Hill Assist Descent.

C3Air-RipCurl3

30 proc. sprzedanych dotychczas pojazdów stanowią samochody z dachem w innym kolorze, a 25 proc. jest wyposażonych w Pakiet Color. Dzięki swojej wszechstronności nowy SUV jest rozwiązaniem zarówno dla młodych rodzin jak i dla seniorów.