CZWARTE SPOTKANIE KLASYCZNYCH TRIUMPHÓW – W WIELICZCE

triumph-z1

W Wieliczce odbyła się impreza, na której licznie pojawili właściciele motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Bobber, Speedmaster i Thunderbird.

Ponad siedemdziesięciu uczestników spotkało się już po raz czwarty, tym razem w Hotelu Soray. Partnerem medialnym jak zwykle był portal NewsAuto.pl.


Zobacz także:

TURYSTYKA

SPOTKANIE KLASYCZNYCH TRIUMPHÓW


 

Motocykliści którzy przyjechali do Małopolski nie mogli narzekać na brak atrakcji. Pierwszego dnia wieczorem odbyło się spotkanie z ambasadorką marki Triumph i podróżniczką motocyklową – Weroniką Kwapisz. Opowiedziała ona o swojej ostatniej wyprawie do Nowej Zelandii i Australii podczas której jeździła Triumphem Speedmasterem 1200 i Street Scramblerem 900.

triumph-z2

Długiego dnia uczestnicy wyjechali w grupach na trasę liczącą ponad 160 km, podzieloną na kilka etapów. Pierwszym przystankiem był malowniczy rynek w Lanckoronie. Kolejnym obiad w Pcimiu, a przedostatnim zamek w Dobczycach. Na zakończenie trasy wszyscy zjechali do Solnego Miasta w Wieliczce, gdzie mogli skorzystać z jazd testowych nowymi modelami Triumpha i samochodami KIA.

Tam też wysłuchali koncertu zespołu Ryszarda Wolbacha. Wieczorem podczas kolacji odbyło się rozdanie nagród, które w tym roku ufundowały firmy: Karcher Polska, Motul Polska, Davosa Polska oraz Fireball Polska.

triumph-z3

W trzecim dniu zlotu uczestnicy pojechali do Krakowa, by zaparkować na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej na Kazimierzu. Podczas wizyty w muzeum wsparli akcję „Dajże szpik” i mieli czas na na zwiedzanie miasta.

Partnerami IV Spotkania Klasycznych Triumphów byli: Triumph Polska, Motul Polska i Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu był Triumph Katowice. Patronat nad imprezą objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland.

Fot.: M. Kaliszka

triumph-z4