DAF XF Z NAGRODĄ TRUCK OF THE YEAR W IRLANDII PÓŁNOCNEJ

DAF XF Tr1

DAF XF otrzymał tytuł „Truck of the Year” na najważniejszej imprezie przemysłu transportowego w Irlandii Północnej – Export & Freight Transport & Logistics Awards 2018.

Już po raz czwarty w tym roku model otrzymuje najwyższe wyróżnienie na rynkach europejskich.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Pierwszy był tytuł „International Truck of the Year 2018” za najlepszą gamę pojazdów do transportu ciężkiego, przyznany przez jury 23 międzynarodowych dziennikarzy, obok wszechstronnej serii CF. Później model DAF XF do ciężkich przewozów długodystansowych otrzymał również nagrody Truck of the Year w Polsce, Słowacji i Słowenii.

Najwyższa nagroda w Irlandii Północnej została przyznana serii XF po ocenie przeprowadzonej przez jury obejmujące operatorów i ekspertów branżowych reprezentujących przemysł transportowy.

Uznali oni flagowy produkt DAF za „bezdyskusyjnego zwycięzcę, który uzyskał najwyższe noty za osiągi i niezawodność, bezpieczeństwo i komfort kierowcy, efektywność paliwową oraz wsparcie posprzedażowe ze strony sieci dealerskiej. Ciężarówki DAF XF mają w standardzie szereg innowacyjnych funkcji, dzięki którym są liderem w swojej klasie pod względem efektywności transportu”.