DEBIUT OSTREGO JAK SAMURAJSKI MIECZ SUZUKI KATANA NA TARGACH

Suzuki-targi1

Podczas trwających targów Warsaw Motorcycle Show odbywa się polska premiera najnowszego motocykla z Hamamatsu – Suzuki Katana. Ekspozycja marki obfituje w aktualne modele oferowane na rok 2019.

Podczas prezentacji zostały ogłoszone także nowe projekty zaplanowane na nadchodzący sezon.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

ROZMAITOŚCI


 

Suzuki Motor Poland zaprasza na swoje stoisko podczas targów Warsaw Motorcycle Show, które potrwają do jutra, 3 marca. w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odwiedzający mają możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów marki, a także po raz pierwszy zobaczyć najnowsze modele na sezon 2019.

Suzuki-targi2

Suzuki Katana to nowe wcielenie legendy, wykute do perfekcji i wypolerowane do ostatecznego lśnienia niczym samurajski miecz. Stworzone, aby zapewnić maksymalną kontrolę i optymalną wydajność. Od ostrych linii i krawędzi podkreślających smukłość nadwozia przez przyjazny dla kierowców silnik o mocy 150 KM, zaczerpnięty z modelu GSX-R1000 z lat 2005-08, aż po dopełniający całości czarny tłumik wydechu.

Katana należy do motocykli Street, serii GSX-S, która została stworzona, by doświadczonym i ceniącym sportowe wrażenia kierowcom zapewniać maksymalną przyjemność z jazdy w warunkach ruchu drogowego. Modele te dostępne są w kilku wersjach: GSX-S1000, GSX-S1000F, GSX-S750, GSX-S125. Dopełnieniem serii Street jest SV650 – uwielbiany przez kierowców klasyczny naked z widlastym silnikiem oraz wersja SV650XT Cafe racer.

Motocykle sportowe będzie reprezentują GSX-R1000R, skonstruowany z wykorzystaniem doświadczeń zdobytych w ciągu trwającego ponad 30 lat pasma sukcesów w wyścigach motocykli w klasach Superbike, Superstock i Endurance na całym świecie, wzbogaconych nowymi technologiami Suzuki opracowanymi na potrzeby startów w Mistrzostwach Świata MotoGP. Na drugim biegunie klasy motocykli sportowych znajduje się GSX-R125, który gwarantuje sportowe emocje, a może być użytkowany nawet przez kierowców nie posiadających prawa jazdy kategorii A.

Suzuki-targi3

W gamie Adventure można zobaczyć V-Strom 1000XA i V-Strom 650A – kompleksowo udoskonalone modele sportowo- turystyczne zapewniające wygodną jazdę w różnych warunkach dalekich podróży.

RM-Z250 to oferta dla zawodników motocrossowych. Model został wyposażony w technologie sprawdzone w zawodach na całym świecie.
Burgman 125 to również propozycja dla osób, które niekoniecznie posiadają prawo jazdy kat. A. Ten wszechstronny skuter jest ceniony przez użytkowników za wygodną pozycję do jazdy, przestronne schowki i elegancką stylistykę.

Stoisko Suzuki jest zlokalizowane w hali D pod numerem B12. Na szczególną uwagę zasługują prezentacje premier, które będą odbywają się we wszystkie dni wystawy o godz. 14.00.

Suzuki-targi4