DS AUTOMOBILES NA CHANTILLY ARTS & ELEGANCE 2017

DS_7_crossb1

DS Automobiles jest partnerem Chantilly Arts & Elégance Richard Mille od pierwszej edycji i po raz czwarty będzie obecne podczas tego wydarzenia w prestiżowej posiadłości w Chantilly.

Marka wystawi do konkursu 10 września wyjątkowy, unikatowy model DS 7 Crossback Présidentiel, który już zapisał się w historii Francji.


Zobacz także:

HISTORIA/OLDTIMERS

ROZMAITOŚCI


 

Prezentacja DS 7 Crossback odbędzie się w asyście modelki w posągowej kreacji, którą stworzył specjalnie na tę okazję francuski projektant mody Eymeric François wokół przewodniego hasła „Republika Francuska”. Elegancja i awangarda to określenia najlepiej charakteryzujące ten duet, który po raz kolejny sięgnie po najwyższe laury.

DS_7_crossb2

Z okazji światowego zlotu wyjątkowych samochodów, marka DS przewidziała także prapremierową prezentację nowego SUV-a DS 7 Crossback i jego limitowaną, inauguracyjną edycję DS 7 Crossback La Première. Na murawie zamkowego parku goście będą również mogli podziwiać kolekcję ponad dwudziestu Citroënów DS i SM zgromadzonych dzięki uprzejmości fanklubu Amicale DS i DS Héritage. Marka ma już na koncie zwycięstwo w Konkursie Elegancji 2016 z modelem E-Tense, uznanym za najpiękniejszy samochód.

Konkurs Chantilly Arts & Élégance Richard Mille ma już uznaną pozycję wśród czołowych międzynarodowych imprez motoryzacyjnych. Czwarta edycja konkursu odbędzie się 10 września w zamku w Chantilly. Marka DS Automobiles jest partnerem tego wydarzenia od początku i w tym roku będzie obecna po raz czwarty. Z tej okazji marka będąca oficjalnym przewoźnikiem konkursu, udostępniła flotę DS 5. Na terenie zamku Chantilly odwiedzający będą także mogli poczuć ducha awangardy, który przyświeca DS od 1955 roku.

– Dla DS tegoroczna edycja konkursu Chantilly Arts & Elégance będzie edycją prezydencką. Do konkursu elegancji przystąpimy z prezydenckim modelem DS 7 Crossback w asyście modelki w kreacji zamówionej z tej okazji u projektanta mody Eymerica Françoisa, dla którego motywem przewodnim było hasło „Republika Francuska”. Ten wyjątkowy duet będzie świadectwem naszego upodobania do elegancji, wyrafinowania i nowoczesności, jak również ducha awangardy, który nam przyświeca w tworzeniu dalszego ciągu historii legendarnego modelu DS z 1955 roku. Innowacyjność i perfekcja francuskiego know- how pozostają nieodmiennie centralnym punktem wszystkich kreacji DS. Automobiles. Zapraszamy do Chantilly, aby osobiście przekonać się, co zawierają – komentuje Yves Bonnefont, dyrektor generalny marki DS.

DS_7_crossb3

DS 7 CROSSBACK HONOROWYM GOŚCIEM NA ZIEMIACH LUDWIKA BURBONA

DS 7 Crossback po pierwszym oficjalnym wyjeździe na trasę 14 maja z okazji objęcia urzędu przez 25. Prezydenta Republiki Francuskiej, będzie kontynuował ceremonię inauguracji na ziemiach „Wielkiego Kondeusza” w jego niegdysiejszej rezydencji w Chantilly.

W wersji prezydenckiej weźmie udział w Konkursie Elegancji w towarzystwie modelki ubranej w kreację paryskiego projektanta mody Eymerica Françoisa. Poszczególne wersje modelu zostaną pokazane publiczności w ramach światowej premiery podczas konkursu Chantilly Arts & Elégance na zamkowych tarasach książęcej posiadłości.

Na kilka tygodni przed wprowadzeniem na rynek, goście będą mogli przed wszystkim przyjrzeć się z bliska owocom umiejętności francuskich inżynierów i rzemieślników DS, wyrażonym w charyzmatycznej stylistyce, zaawansowanych technologiach, wyrafinowanym wnętrzu łączącym elegancję szlachetnych materiałów z precyzyjnym dopracowaniem szczegółów.

DS_7_crossb4

Przeznaczona dla miłośników awangardy limitowana, inauguracyjna edycja DS 7 Crossback la Premiere, którą można rezerwować w punktach sprzedaży DS Stores i DS Salons będzie również dostępna dla tych, którzy zapragnęliby jako pierwsi zająć miejsce za kierownicą nowego SUV-a.

PREZYDENCKI DS 7 CROSSBACK W ASYŚCIE MODELI

Z modelem DS 7 Crossback Présidentiel, DS Automobiles wpisuje się w kolejny etap historii DS i SM, które towarzyszyły prezydentom V Republiki.

W Chantilly marka DS wspólnie z DS Héritage zaprasza przybyłych gości do zapoznania się z najnowszą historią Francji poprzez pryzmat czterech zgromadzonych na tę okoliczność wyjątkowych prezydenckich modeli: DS 21 Présidentielle z 1968 roku, najdłuższy model w tamtych czasach, SM Présidentielle z otwieranym dachem z 1972 roku, DS 21 Prestige z 1972 roku – typowy element kolumn czarnych DS obecnych na dziedzińcach Pałacu Elizejskiego i Matignon oraz DS 5 Présidentielle z uroczystego objęcia urzędu przez prezydenta Francji w 2012 roku.