EICMA 2018: SZEROKA OFERTA MOTOCYKLI SUZUKI NA SEZON 2019

katana-suzu1

Podczas listopadowych targów motocyklowych EICMA w Mediolanie Suzuki zaprezentowało ofertę na sezon 2019. Najwięcej emocji dostarczył najnowszy model Katana.

Po raz pierwszy można było zobaczyć go w nowym, mrocznym, czarnym kolorze Glass Sparkle Black, który wzbudził ogromne zainteresowanie zwiedzających.


Zobacz także:

MOTOCYKLE


 

Suzuki klasy street – GSX 1100S Katana prezentuje się znakomicie. Nowy, czarny kolor Glass Sparkle Black przydaje tej stylowej maszynie jeszcze więcej charakteru i mrocznej estetyki. Nawiązujący do stylistyki samurajskiego miecza, wykuty do perfekcji i wypolerowany do ostatecznego lśnienia, stworzony, aby zapewnić maksymalną kontrolę i optymalną wydajność – motocykl z 150-konnym solnikiem rozgrzał serca entuzjastów dwóch „kółek”, którzy przybywają na targi w Mediolanie.

GSX 1100S obfituje w charakterystyczne detale. Pionowo ułożone nad sobą reflektory świateł drogowych i mijania tworzą charakterystyczną „twarz” maszyny. Reflektory LED i przednie światła LED podkreślają ostre linie osłony pokrywającej specjalnie zaprojektowany panel przyrządów. Eleganckie dwukolorowe siedzenie zapewnia wygodę dla kierowcy i pasażera.

Tylne światło ma wyrazisty wzór, a tylna osłona koła wyprowadzona z wahacza uzupełnia czysty, kompaktowy i ostry wygląd tylnej części motocykla. Dopełnieniem całości jest czarny tłumik wydechu Katany.

Serce potężnej mocy Katany to niestandardowa ze względu na długi skok tłoka wersja legendarnego, rzędowego, czterocylindrowego silnika 999 cm3 z wtryskiem paliwa, który sprawdził się w modelu GSX-R 1000 z lat 2005-08. Szeroki zakres momentu obrotowego łączy się z nową regulacją przepustnicy, zapewniającą płynną dostawę mocy.

Jej wykorzystanie na drodze w kontrolowany i skuteczny sposób możliwe jest dzięki: zastosowaniu sprzęgła ograniczającego wsteczny moment obrotowy, trzystopniowemu systemowi kontroli trakcji Suzuki i nowym, bezdętkowym oponom, zaprojektowanym specjalnie dla Katany. Hamulce tarczowe Fujico z przednimi zaciskami hamulcowymi Brembo typu mono- block i systemem ABS zapewniają bezpieczeństwo i łatwą do kontrolowania siłę hamowania.

W Mediolanie, oprócz wielkiego powrotu legendy – Katany, Suzuki prezentuje pełną gamę motocykli: serie GSX-R i V-Strom, motocykle street, modele crossowe oraz skutery Burgman i Address.