THE EVENT CZYLI ZOBACZ AUTA PRZYSZŁOŚCI WE WROCŁAWIU

The_Event1

Wystawa ponad 1000 najciekawszych i najbardziej unikalnych samochodów z całego świata. Ekscytujące pokazy, koncerty, prelekcje oraz sztuka uliczna. To wszystko czeka na fanów motoryzacji na początku lipca na Stadionie Wrocław.

Impreza odbędzie się w ramach The Event – jednego z największych w Europie wydarzeń łączących motoryzację z kulturą miejską.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

The_Event2

Festiwal motoryzacyjny, który będzie wyjątkową okazją do zobaczenia ponad 1000 wyselekcjonowanych i najciekawszych aut modyfikowanych z Europy, USA, Kanady oraz Japonii zaplanowany jest na 5-7 lipca. Będzie to 9. edycja wydarzenia tworzonego przez grupę Raceism.com pod przewodnictwem pomysłodawcy i głównego organizatora – Adriana Kapicy.

Dzięki jego pasji i energii The Event jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych festiwali związanych z kulturą stance i przyciąga do Polski miłośników i właścicieli samochodów z całego świata. Dla odwiedzających to wyjątkowa okazja do poznania osób, które wcielają w życie bezkompromisowe, często zaskakujące i futurystyczne wizje modyfikacji aut na miarę XXI wieku.

The_Event3

Wystawie i konkursowi, w którym wybrane zostanie 16 najlepiej stunningowanych samochodów, towarzyszyły będą pokazy i koncerty, czyniące z The Event jedyne w swoim rodzaju połączenie motoryzacji z kulturą miejską.

Więcej informacji na temat festiwalu i przedsprzedaż biletów: www.raceism.com.

The_Event4