THE EVENT: PONAD TYSIĄC AUT PRZYSZŁOŚCI WE WROCŁAWIU

The_Event_1

Wystawa ponad tysiąca najciekawszych i najbardziej unikalnych samochodów z całego świata. Ekscytujące pokazy, koncerty, prelekcje oraz sztuka uliczna.

To wszystko czeka na fanów motoryzacji na początku lipca na Stadionie Wrocław w ramach The Event – jednego z największych w Europie wydarzeń łączących motoryzację z kulturą miejską.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

The_Event_2

W dniach 5-7.07 na Stadionie Wrocław odbędzie się festiwal motoryzacyjny, który będzie wyjątkową okazją do zobaczenia wyselekcjonowanych
i najciekawszych aut modyfikowanych z Europy, USA, Kanady oraz Japonii.

Będzie to 9. edycja wydarzenia tworzonego przez grupę Raceism.com pod przewodnictwem pomysłodawcy i głównego organizatora – Adriana Kapicy. Dzięki jego pasji i energii The Event jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych wystaw związanych z kulturą stance i przyciąga do Polski miłośników i właścicieli samochodów z całego świata.

Dla odwiedzających to wyjątkowa okazja do poznania osób, które wcielają w życie często zaskakujące i futurystyczne wizje modyfikacji aut na miarę XXI wieku.

Wystawie i konkursowi, w którym wybrane zostanie 16 najlepiej stuningowanych samochodów, towarzyszyły będą pokazy i koncerty, czyniące z The Event jedyne w swoim rodzaju połączenie motoryzacji z kulturą miejską.

Więcej informacji na temat festiwalu i przedsprzedaż biletów: www.raceism.com .

The_Event_3