GENEWA 2018: LIMITOWANA SERIA PEUGEOT 508 FIRST EDITION

PEUGEOT_508_1

Na Salonie Samochodowym w Genewie Peugeot po raz pierwszy przedstawił ekskluzywną serię, która będzie oferowana w limitowanej liczbie egzemplarzy – 508 First Edition.

Będzie ona dostępna w dwunastu krajach Europy. Samochody można rezerwować online. Pierwsze z nich trafią do właścicieli w październiku br.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2018


 

Wersja limitowana 508 First Edition została zaprojektowana na bazie doskonale wyposażonej wersji GT. Jest oferowana w dwóch kolorach: Niebieski Dark i Czerwony Ultimate.

PEUGEOT_508_2

Z zewnątrz nowe auto wyróżnia się czarnym, połyskliwym obramowaniem grilla i aluminiowymi dwukolorowymi, diamentowanymi felgami 19 cali Augusta, pokrytymi lakierem Grey Dust. 508 First Edition będzie dostępny z silnikiem benzynowym PureTech 225 KM lub wysokoprężnym BlueHDi 180 KM. Oba silniki połączone są z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8.

i-Cockpit w oprawie First Edition

We wnętrzu kabiny zobaczymy wykonane z drewna Zebrano elementy dekoracyjne oraz tapicerkę z Alcantary i z wysokiej klasy czarnej skóry Sellier z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja nowego sedana marki wyposażona jest w Peugeot i-Cockpit obejmujący kompaktową kierownicę, cyfrowe zegary w polu widzenia drogi o przekątnej 12,3 cala z możliwością personalizacji trybów wyświetlania oraz dotykowy ekran pojemnościowy 10 cali HD.

PEUGEOT_508_3

Sportowy charakter samochodu podkreślają liczne detale: koło kierownicy pokryte perforowaną skórą licową, wstawki z matowego chromu, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Nowy zaawansowany technologicznie sedan

Pokazywany na targach motoryzacyjnych Geneva Motor Shoh nowy Peugeot w wersji specjalne jest wyposażony w technologie najnowszej generacji. Imponuje liczbą dostępnych systemów wspomagania prowadzenia. Wyposażony jest między innymi w unikatowy w tym segmencie system noktowizyjny Night Vision, który wykrywa żywe istoty przed samochodem w nocy.

Dostępne są również: ładowanie indukcyjne smartfonów oraz radio cyfrowe i pojemnościowy ekran dotykowy 10” HD wraz z nawigacją 3D online z systemem rozpoznawania mowy i dostępem do bogatej oferty usług mobilnych TomTom (informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, wyszukiwanie punktów POI).

PEUGEOT_508_4