GENEWA 2018: NOWE BMW M2 COUPE EDYCJA BLACK SHADOW

bmw-m2-co1

Technologia rodem ze sportów motorowych i wyrazista stylistyka zorientowana na maksymalne osiągi pozwoliły BMW M2 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,5 l / 100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 199 g/km) osiągnąć wyjątkową pozycję w segmencie samochodów kompaktowych klasy premium.

Ekskluzywne M2 Coupé Edycja Black Shadow podkreśla wyścigowe właściwości kompaktowego samochodu sportowego o precyzyjnie skomponowanej stylistyce.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2018


 

Edycja będzie dostępna od kwietnia. Obecnie nowe auto można oglądać podczas salonu samochodowego Geneva Motor Show.

bmw-m2-co2

BMW M2 fascynuje precyzyjnym prowadzeniem i energicznym przyspieszeniem. Jego sześciocylindrowy silnik rzędowy o mocy 272 kW / 370 KM z technologią M TwinPower Turbo, klasyczny napęd tylny i układ jezdny zaprojektowany i dostrojony na podstawie długoletnich doświadczeń ze sportów motorowych, zadowolić może najbardziej wybrednych kierowców.

Z opcjonalną 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią M Drivelogic BMW M2 przyspiesza od zera do setki w jedyne 4,3 sekundy.

bmw-m2-co3

W bardzo krótkim czasie BMW M2 trafiło do nowych grup docelowych. Ponad 12 tys. egzemplarzy sprzedanych na całym świecie w pierwszym pełnym roku produkcji sprawiło, że auto stało się najpopularniejszym modelem marki M GmbH w 2017 roku.

BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow wyróżnia się wybranymi cechami stylistycznymi, które dodatkowo poprawiają wygląd. Model jest dostępny tylko w metalizowanym kolorze szafirowo- czarnym. Ponadto wygląd kompaktowego coupé podkreślają 19- calowe, kute obręcze kół ze stopów lekkich Y Spoke w matowym, czarnym kolorze z ogumieniem mieszanym.

Dochodzą do tego lusterka zewnętrzne z karbonu, dekoracyjny grill atrapy chłodnicy M oraz listwy ozdobne błotników w błyszczącym, czarnym kolorze. Dyfuzor tylny z karbonu i wbudowane w tylny pas, typowe dla modeli M podwójne końcówki rur wydechowych w czarnym chromie po obu stronach tworzą, z pokazywanego na targach motoryzacyjnych w Genewie, BMW M2 Coupé Edycja Black Shadow kolejne akcenty inspirowane motorsportem.

bmw-m2-co4