GOODYEAR: ONI ZAPROJEKTUJĄ GLOBALNE CENTRUM INNOWACJI

gyear-ce1

Firmy Felix Giorgetti i AG Real Estate zbudują nowe biura Goodyeara na terenie przyszłego Kampusu Motoryzacyjnego w Luksemburgu. Budynek zostanie zaprojektowany przez Assar Universum Architect.

Nowy ośrodek będzie posiadać powierzchnię użytkową 16 000 mkw. i ma być gotowy na początku 2020 roku. Pomieści się w nim Globalne Centrum Innowacji Goodyear oraz regionalne i globalne oddziały znajdujące się obecnie na terenie państwa.


Zobacz także:

OPONY

ROZMAITOŚCI


 

Łącznie w budynku pracować będzie około 1100 osób.

Konstrukcja jest odzwierciedleniem wizji marki tworzącej inteligentne, bezpieczne i zrównoważone innowacje dla przyszłej motoryzacji. Projekt ułatwia komunikację i współpracę pomiędzy poszczególnymi zespołami, tworząc otwarte, innowacyjne oraz inspirujące środowisko pracy poprzez wykorzystanie możliwości jakie daje konstrukcja Kampusu.

gyear-ce2

Na terenie ośrodka znajdować się będzie również restauracja dla pracowników, ośrodek sportu oraz centrum konferencyjne, w którym organizowane będą premiery produktów koncernu, prezentacje innowacyjnych rozwiązań, spotkania z mediami, wystawy związane z obecną i przyszłą motoryzacją, a także zebrania zespołów roboczych.

– Przeprowadzka do nowoczesnej placówki na terenie Kampusu Motoryzacyjnego w Luksemburgu otworzy nowy, ważny etap w rozwoju Goodyeara. Nowy ośrodek usprawni działania Goodyear na rzecz rozwoju motoryzacji poprzez rozwijanie i dostarczanie inteligentnych produktów i usług, które przewidują potrzeby klientów i konsumentów w stale ewoluującym ekosystemie motoryzacji – powiedział Carlos Cipollitti, wiceprezydent Goodyear w regionie EMEA odpowiedzialny za rozwój produktów, jednocześnie Dyrektor Centrum Innowacji Goodyear w Luksemburgu.

gyear-ce3

Załączone do informacji prasowej materiały graficzne przedstawiają wizualizacje projektów architektonicznych. Finalny wygląd budynków może różnić się od propozycji projektów architektonicznych.