GOODYEAR: OPONA CAŁOROCZNA MARKI DLA AUDI Q2

Goodye- Audi1

Najnowsza generacja opon całorocznych amerykańskiego koncernu została wybrana przez Audi na wyposażenie fabryczne nowego modelu Q2. Ogumienie będzie montowane w dwóch rozmiarach.

Pierwszy z nich to 215/60R16 95V, drugi – 215/55R17 94V. Opony będą nosić oznaczenie ‘AO’ potwierdzające, że jest to oryginalne wyposażenie zatwierdzone przez markę Audi.


Zobacz także:

OPONY

ROZMAITOŚCI


 

Nowa Vector 4Seasons Gen-2 została zaprojektowana z myślą o kierowcach, którzy mieszkają na obszarach, w których zimy są łagodniejsze. To rozwiązanie dla osób, które − nie chcąc wymieniać opon letnich i zimowych w zależności od sezonu − szukają kompromisowego rozwiązania. Ogumienie sprawdzi się najlepiej w środowiskach miejskich, w których występują zróżnicowane warunki drogowe i pogodowe.

Wzór bieżnika Vector 4Seasons Gen-2 dostosowano do potrzeb zarówno letnich jak i zimowych, o czym świadczy oznaczenie M+S i symbol płatka śniegu na ścianie bocznej opony. Dzięki technologii SmartTread, nowe ogumienie odpowiednio zachowuje się podczas trudnych warunków drogowych przy podającym deszczu, w marznącym śniegu i w czasie oblodzenia.

Stabilność, właściwości prowadzenia i trwałość to najważniejsze cechy, które wyróżniają drugą generację opon Vector 4Seasons.

– Po raz kolejny z dumą ogłaszamy, że opony Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 zostały wybrane przez wiodącego producenta samochodów, tym razem markę Audi. Opona ta jest sprosta wymaganiom wielofunkcyjnego samochodu. Kierowcy mogą teraz prowadzić w różnych warunkach drogowych i pogodowych nie zmieniając opon przed zimą czy latem – powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający Goodyear ds. opon osobowych przeznaczonych na rynek OE w regionie EMEA.