GOODYEAR: OPONA VECTOR 4SEASONS GEN-2 CHĘTNIE WYBIERANA

Goody- Vecto1

Będący wynikiem 40-letniego doświadczenie Goodyeara w badaniach, rozwoju oraz opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie opon całorocznych, model Vector 4Seasons Gen-2 zdobywa kolejne homologacje wiodących producentów samochodów.

Nowa propozycja amerykańskiego koncernu znajduje się już na wyposażeniu fabrycznym 54 modeli opracowanych w oparciu o 27 platform stworzonych przez dziesięciu producentów.


Zobacz także:

OPONY

ROZMAITOŚCI


 

Chodzi o Audi, Citroena, Fiata, Forda, Opla, Renault, Seata, Skodę, Smarta i Volkswagena.

Goody- Vecto2

Od połowy lat siedemdziesiątych Goodyear jest liderem segmentu opon całorocznych, które dziś są jedną z najszybciej rozwijających się kategorii w branży oponiarskiej. Kierowcy coraz częściej poszukują niezawodnego ogumienia, które oferuje osiągi oraz poczucie bezpieczeństwa o każdej porze roku.

Wysoka jakość i osiągi Vector 4Seasons Gen-2 zostały również dostrzeżone w niezależnych testach opon całorocznych, prowadzonych przez renomowane europejskie czasopisma motoryzacyjne takie jak Auto-Bild, Auto Express i Auto, Motor und Sport. Opona zyskała uznanie za wyróżniającą się przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni, świetne prowadzenie na śniegu i parametry oporów toczenia.

– Jesteśmy dumni z faktu, że przez ostatnie dwa lata wiodący producenci samochodów chętnie wybierali całoroczną oponę Vector 4Season Gen-2. Opony całoroczne cieszą się coraz większą popularnością, a zaawansowana technologia i rozwiązania inżynieryjne zastosowane w modelu Goodyear Vector 4Season Gen-2 oferują wysoką jakość kierowcom, którzy pragną posiadać całoroczne opony o wysokich osiągach – powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający Goodyear ds. opon osobowych przeznaczonych na rynek OE w regionie EMEA.