HYUNDAI: KONKURS Z OKAZJI PIŁKARSKICH MISTRZOSTW ŚWIATA

Hyundai-konk1

Hyundai – piąty producent motoryzacyjny na świecie oraz wieloletni partner FIFA ogłosił start międzynarodowego konkursu Be There With Hyundai (Bądź tam z Hyundaiem) w związku z FIFA Mistrzostwami Świata Rosja 2018.

Fani piłki nożnej mogą zgłaszać swoje propozycje haseł zachęcających jedną z 32 narodowych drużyn do walki o zwycięstwo podczas przyszłorocznych rozgrywek.


Zobacz także:

SPORT


 

Slogany można rejestrować na stronie FIFA.com w okresie do 28 lutego 2018 roku. W kwietniu, ogłoszone zostaną trzy najlepsze propozycje haseł dla każdej z drużyn, spośród których w głosowaniu online, wyłonionych zostanie 32 ostatecznych zwycięzców – autorów najlepszych, zdaniem głosujących, sloganów.

Wybrane hasła znajdą się na autokarach drużyn narodowych, którymi przemieszczają się piłkarze. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni wyjazdem do Rosji, podczas którego będą mieli szansę obejrzeć na żywo mecz, a także uczestniczyć w specjalnym konwoju drużynowych autokarów.

– Niezmiernie cieszy nas możliwość zaproszenia prawdziwych fanów piłki nożnej na Mistrzostwa Świata w Rosji. Jako oficjalny sponsor FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, jesteśmy zobowiązani zapewnić fanom niezapomniane i unikalne przeżycia, podobnie jak staramy się dbać na co dzień o naszych klientów, aby czuli radość ze związania się z marką Hyundai – powiedział Scott Noh, szef działu strategii w Hyundai Motor.

Dodatkowe informacje o konkursie znajdują się na: www.fifa.com/betherewithhyundai .