HYUNDAI: SUV PALISADE NA TRASIE KONCERTOWEJ W USA

hyundai_palisade1

Występem 4 maja na stadionie Rose Bowl w Los Angeles K-popowy zespół BTS rozpoczął trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Wcześniej artyści uczestniczyli w gali Billboard Music Awards w 2019 roku, na którą przyjechali nowym flagowym SUV-em Hyundai Palisade.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Rynkowy debiut modelu przewidziany jest w Stanach Zjednoczonych dopiero w w lecie.

hyundai_palisade2

Piosenkarze siedmioosobowego boysbandu BTS są globalnymi ambasadorami marki Hyundai. Swoją wizytę w Stanach Zjednoczonych rozpoczęli 29 kwietnia jadąc nowym Hyundaiem Palisade z lotniska w Las Vegas. 1 maja zespół BTS brał udział w ceremonii rozdania nagród Billboard Music Awards 2019 w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas. Zespół został nominowany do dwóch nagród, w kategoriach Top Duo / Group i Top Social Artist.

Po gali Billboard Music Awards 2019, zespól BTS udał się w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Zespół BTS wzbudza na świecie ogromne zainteresowanie swoją muzyką i teledyskami. Współpraca z BTS zapewni marce Hyundai platformę do promocji nowego Palisade, którego cechami charakterystycznymi są odważny, nowoczesny design, funkcjonalność, przestronność i elegancja.

hyundai_palisade3

– W dzisiejszych czasach szybko zmienia się sposób, w jaki ludzie konsumują media. Podejście firm do reklamy również staje się coraz bardziej postępowe. Komunikowanie się z młodym pokoleniem poprzez kultowe dla nich postaci nabrało ogromnego znaczenia dla promocji marki – powiedział Wonhong Cho, Wiceprezes Wykonawczy i Dyrektor ds. Marketingu Hyundai Motor.

Podczas salonu samochodowego Los Angeles Auto Show w listopadzie 2018 roku, gwiazdy k-popu zostały pokazane z modelem Palisade w specjalnym filmie promocyjnym. nowe auto zostało także zaprezentowane w obecności zespołu podczas 61. edycji Grammy w lutym br. w Los Angeles. Również w lutym Hyundai pokazał na cyfrowych billboardach na Piccadilly Circus w Londynie zwiastun najnowszej kampanii zespołu BTS.