ISUZU: D-MAX NA PODIUM WŚRÓD MAREK NA RYNKU PICK-UP

isuzu-dma1

Isuzu Automotive Polska wprowadziło nowy cennik dla modelu D-MAX 2019. Obejmuje on rabaty, aż do 12 tysięcy złotych netto na modele z rocznika 2018.

Zniżki dotyczą wszystkich trzech wersji nadwoziowych, z pojedynczą, wydłużoną i podwójną kabiną.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dotyczą także modeli specjalnych takich jak Prime, Onyx i Hunter. Do wszystkich nowych pikapów D-MAX można dokupić pakiety serwisowe Isuzu Care 20 oraz Care 60.

isuzu-dma3

Użytkownicy docenili wysoką jakość D-Max 4×4 oraz solidną konstrukcję. Wyniki sprzedaży podsumowujące rok 2018 dały Isuzu trzecie miejsce, wśród wszystkich marek oferujących pikapy na polskim rynku.

Pick-up Isuzu to prawdziwy terenowy samochód z wytrzymałym napędem 4×4, który nie boi się ciężkiej pracy i wyzwań jakie stawiają przed nim jego użytkownicy. To także doskonałe auto dla osób aktywnych, do rodzinnej turystyki oraz holowania dużych i ciężkich przyczep o masie do 3,5 t.

isuzu-dma2

Auto oferuje wysoki poziom komfortu zarówno kierowcy, jak i wszystkim pasażerom. Przestronna kabina zapewnia dużo miejsca zarówno siedzącym na przednich fotelach, jak i na tylnej kanapie. Zaprojektowane szerokie drzwi oraz umieszczone na przednim słupku uchwyty czynią wsiadanie jeszcze łatwiejszym. Fotele, zapewniające trzymanie boczne.

Liczne schowki i uchwyty na kubki ułatwiają podróż. Funkcje takie jak bezkluczykowy system otwierania samochodu i uruchamiania silnika, system audio z 8 głośnikami z dźwiękiem przestrzennym oraz łączność Bluetooth obsługiwane są przez łatwo dostępne i proste w użyciu przyciski. D-MAX oferuje wyposażenie, jakiego oczekujemy od nowoczesnego samochodu.

isuzu-dma4

Auto napędza nowy silnik Diesla RZ4E-TC Hi-power o mocy 163 KM, z systemem zmiennej geometrii łopatek turbosprężarki (VGS).

Ceny

Cennik modelu w wersji 2018 i 2019 przedstawiamy poniżej. Cena poszczególnych pakietów dostępna jest na stronie www.isuzu.com.pl .