KLASYCZNE TRIUMPHY: 5. SPOTKANIE W MAJU W CIERSZEWIE

triunph-z1

Już po raz piąty odbędzie się Spotkanie Klasycznych Triumphów. Impreza skierowana jest do właścicieli modeli: Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Bobber, Speedmaster, Street Cup, Street Twin oraz Rocket i Thunderbird.

W sezonie 2019 miłośnicy brytyjskich motocykli spotkają się w ostatni weekend maja. Partnerem medialnym od początku eventów jest NewsAuto.pl.


Zobacz także:

TURYSTYKA

SPOTKANIE KLASYCZNYCH TRIUMPHÓW


Organizatorzy postanowili, że V Spotkanie Klasycznych Triumphów 2019 odbędzie się w centrum Polski. Bazą imprezy zaplanowanej na 24- 26 maja będzie pięknie położony Ośrodek Rekreacyjno- Szkoleniowy w Cierszewie koło Płocka.

triunph-z2

W piątek wieczorem po przyjeździe na miejsce, uczestnicy spotkają się z gościem specjalnym spotkania.

Następnego dnia na ekipę Klasycznego Triumpha będzie czekać przygotowana trasa krajobrazowa z ciekawymi miejscami postojowymi. Po południu tradycyjnie już motocykliści będą mieli okazję przetestować najnowsze modele Triumpha udostępnione przez Triumph Polska i Triumph Katowice.

Wieczorem podczas wspólnej kolacji, która od początku organizacji imprez jest stałym punktem programu, odbędzie się wręczenie nagród i upominków od partnerów imprezy. Na niedzielę z kolei zaplanowano przejazd do Płocka, zwiedzanie płockiej Starówki i rejs statkiem po Wiśle. Zgłoszenia do 31 marca 2019 na: kontakt@klasycznytriumph.pl .

triunph-z3

Partnerami V Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, Motul Polska i Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Patronat nad imprezą objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland.

Program imprezy i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: klasycznytriumph.pl oraz facebook.com.

triunph-z6

Fot.: M. Kaliszka