LOS ANGELES 2018: LIMITOWANE WERSJE BEETLE FINAL EDITION

vw-beet-1

Beetle oraz New Beetle są prawdziwymi ikonami w historii motoryzacji. Volkswagen of America uczcił ostatni rok produkcji Beetle i Beetle Cabrio specjalną edycją „Final Edition”.

Dwa szczególnie stylowo wykończone modele mają swoją premierę podczas salonu samochodowego Los Angeles Auto Show 2018.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

LOS ANGELES 2018


 

vw-beet-2

Ameryka zawsze była jednym z rynków, na którym Beetle święcił triumfy. Kultowy model Volkswagena ma tam szczególnie wielu fanów.

Właśnie dlatego Volkswagen of America postanowił przygotować dwa ekskluzywnie wykończone modele specjalne, które mają premierę podczas Los Angeles Auto Show: Beetle Final Edition i Beetle Cabrio Final Edition. Obydwa modele są bogato wyposażone i mają wysokiej jakości detale dekoracyjne.

vw-beet-3

Inspiracją do przygotowania wersji specjalnej Beetle była edycja „Última Edición” VW Beetle z 2003 roku. Podobnie jak ta wersja wersja, także „Final Edition” jest dostępna w ekskluzywnych kolorach beżowym (Safari Uni) i jasnym niebieskim (Stonewashed Blue).

Modele z serii „Final Edition” są również dostępne w kolorze Pure White, Deep Black Pearl Effect i Platinum Grey. Dach z tkaniny w Beetle Cabrio został wykonany w klasycznym brązowym kolorze.

vw-beet-4

Wersję „Final Edition” można rozpoznać po napisie „Beetle” na pokrywie bagażnika.

Pokazywana na targach motoryzacyjnych LA Motor Show specjalna wersja Beetle jest napędzana silnikiem 2.0 TSI o mocy 130 kW/176 KM, który współpracuje z sześciostopniową automatyczną skrzynią biegów.

vw-beet-5