LOS ANGELES 2018: NOWA KIA SOUL Z KILKOMA NAPĘDAMI

Ki- Soul-la1

Podczas zbliżającego się salonu samochodowego Los Angeles Auto Show światło dzienne ujrzy całkowicie nowa Kia Soul, która niedługi dojedzie też i do Europy.

Południowokoreańska marka umiejętnie buduje zainteresowanie tym ciekawym projektem, prezentując pierwsze zdjęcie zapowiadające nowy model.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

LOS ANGELES 2018


 

Model Soul odgrywa specyficzną rolę wśród światowej gamy produktów Kia. Ten samochód nie daje się łatwo zaszufladkować a jego stylizacja pozwala klientom stworzyć więź emocjonalną ze swym samochodem.

Ki- Soul-la2

Jak zapowiada producent, nowa Kia Soul przyciągnie uwagę odważnym, natychmiast rozpoznawalnym designem, bezkompromisową wszechstronnością i zabawną osobowością.

Dostępność kilku zespołów napędowych, w tym silników z turbodoładowaniem i o zerowej emisji spalin sprawi, że kolejna generacja Kia Soul będzie bardzo ciekawą propozycją. Nowa, całkowicie elektryczna wersja Soula trafi do sprzedaży w Europie w przyszłym roku.

Samochód odkryty zostanie na targach motoryzacyjnych LA Motor Show w ostatnich dniach listopada (dla publiczności będzie dostępna na stoisku marki od 30 listopada do 9 grudnia).