MINI: MOBILNY NAMIOT CZYLI RUSZAJ NA MAZURY Z COUNTRYMANEM

mini-roof-s1

Nocleg pod gwiazdami oraz widok na mazurską przyrodę o poranku, to sposób na oryginalny wyjazd w stylu MINI. Countryman Cooper S z namiotem na dachu budzi ducha przygody.

Mobilny pokój zaparkował na terenie Siedliska Morena zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ułówki na Mazurach.


Zobacz także:

TURYSTYKA

ROZMAITOŚCI


 

Po nocy spędzonej nad brzegiem jeziora MINI Countryman Cooper S będzie doskonałym towarzyszem eksplorowania mazurskich bezdroży. Wszechstronny model zapewnia wygodę, a przestronny bagażnik pomieści potrzebne podczas wyjazdu bagaże. Model to jednak nie tylko funkcjonalność, ale też frajda z jazdy.

mini-roof-s2

Dzięki inteligentnemu napędowi ALL4 samochód pozwala na zboczenie z asfaltowych dróg i zwiedzania miejsc, o których inni mogą tylko pomarzyć. Napęd na cztery koła rozdziela moc pomiędzy przednią i tylną oś pojazdu. W efekcie niezależnie od nawierzchni i warunków panujących na drodze auto zachowuje optymalną trakcję, stabilny tor jazdy oraz dynamikę.

Specjalna wersja namiotu dachowego AirTop firmy Autohome została zaprojektowana we współpracy z zespołem projektowym MINI. Zapewnia komfortowy nocleg dla dwóch osób. Namiot na dachu MINI Countryman Cooper S wyposażony jest w niezbędny sprzęt kempingowy: śpiwory, stolik z krzesełkami oraz czajnik. Goście mobilnego pokoju mogą korzystać ze wszystkich świadczeń oferowanych przez Siedlisko Morena.

Rezerwacja MINI Countryman Cooper S z namiotem na dachu dostępna na: https://www.airbnb.pl/rooms/27821341 lub https://www.booking.com/hotel/pl/siedliskomorenastarejuchy.pl.html .

mini-roof-s13