MINI: NOWY SALON OTWARTY W WARSZAWIE

mini-autofus1

Sieć dealerska MINI stała się bogatsza o kolejny punkt. Firma Auto Fus Group powraca do sprzedaży samochodów brytyjskiej marki premium i otwiera salon w swoim kompleksie przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie.

W Polsce działa obecnie 10 salonów producenta, w tym trzy w stolicy. Otwarcie kolejnego to dowód na wzrost zainteresowania kompaktowymi samochodami w tym segmencie.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Popyt odzwierciadlają rokrocznie rosnące wynik sprzedaży – tylko w 2017 rok zostało zarejestrowanych 1875 samochodów MINI. To wynik o 19 proc. lepszy niż w 2016 roku i stanowi kolejne potwierdzenie silnej pozycji na polskim rynku.

mini-autofus2

– Polscy klienci doceniają niespotykaną mieszankę jakości premium i brytyjskiego charakteru, dlatego cieszy nas fakt, że wraz z partnerami z Auto Fus będziemy mogli oferować MINI w kolejnej lokalizacji. Warto zwrócić uwagę, że dziś MINI to także atrakcyjna alternatywa dla klientów biznesowych i to kolejny powód do odwiedzenia salonu przy ul. Ostrobramskiej – komentuje Rafał Znyk, Head of MINI Polska.

– MINI to naturalne dopełnienie bogatej oferty samochodów z portfolio BMW Group w naszym dealerstwie. Wspólnie z klientami tęskniliśmy za niepokornym charakterem tej marki, więc z tym większą radością do niej wracamy – powiedział Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.

MINI Auto Fus zajmie przestrzeń na parterze jednego z budynków w kompleksie zajmowanym również przez salony BMW Auto Fus oraz Rolls- Royce Motor Cars Warszawa przy ul. Ostrobramskiej 73.