MITSUBISHI: L200 2018 BLACK EDITION SALONACH (ZNAMY CENĘ)

mitsub-l200-1

W polskich salonach Mitsubishi zadebiutowała nowa, specjalna wersja pickupa Mitsubishi L200 2018 o nazwie Black Edition. Muskularny wygląd pojazdu podkreśla specjalny pakiet.

W jego skład którego wchodzą atrapa chłodnicy, poszerzenia nadkoli, obudowy lusterek, klamki zewnętrzne, stopnie boczne oraz aluminiowe obręcze kół w kolorze czarnym.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Limitowana seria, którą zbudowano w oparciu o specyfikację 2.4 DID High Power Double Cab 4WD Intense Plus, oferuje dodatkowo system dostępu bezkluczykowego KOS, światła LED do jazdy dziennej i biksenonowe przednie reflektory. Mitsubishi L200 Black jest dostępne z turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 2,4 l i mocy 181 KM w połączeniu z manualną, sześciobiegową przekładnią lub automatyczną skrzynią biegów.

mitsub-l200-2

Wygoda SUV-a i najlepszy napęd 4×4

Dzięki komfortowi właściwemu pojazdom osobowym, nowej technologii napędu, świetnej aerodynamice, mniejszej masie i wyższemu bezpieczeństwu czynnemu nowe L200 spełnia wymagania użytkowników. Konstrukcja japońskiego pickupa oprócz funkcjonalności i świetnych własności jezdnych na drogach utwardzonych i w terenie, zapewnia kierowcy i pasażerom jakość i wygodę samochodu typu SUV.

Oferuje opracowany przez MMC stały napęd na cztery koła Super Select 4WD II z reduktorem, który jest załączany za pomocą obrotowego elektronicznego przełącznika na konsoli środkowej. Dodatkowo podział momentu napędowego w proporcji 40:60 zapewnia dobre własności jezdne samochodu. System napędu pozwala kierowcy na wybór najwłaściwszego trybu pracy w zależności od warunków terenowych i innych czynników zaobserwowanych przez kierowcę.

Możliwe jest przełączanie pomiędzy trybami jazdy 2WD i 4WD bez zatrzymywania samochodu (przy prędkości poniżej 100 km/h), bez względu na aktualny rodzaj nawierzchni. Dużym atutem systemu Super Select jest ustawienie “4H” stałego napędu 4WD, czyli możliwość korzystania z niego przy dowolnej prędkości jazdy i na dowolnym rodzaju nawierzchni. Jest to wciąż rzadkość w tym segmencie rynkowym, szczególnie w samochodach dysponujących reduktorem.

mitsub-l200-3

Super Select 4WD w znaczący sposób poprawia trakcję, gdy samochód porusza się bez obciążenia skrzyni ładunkowej. Oferuje on blokadę centralnego mechanizmu różnicowego, co gwarantuje sprawność w terenie, ale również kontroluje rozdział momentu obrotowego na przednią i tylną oś.

W przeciwieństwie do niektórych swoich konkurentów, Super Select wyposażony jest również w zakres niskich przełożeń (4LLc – reduktor) podnosząc własności terenowe samochodu na jeszcze wyższy poziom.

Bogate wyposażenie i dobra oferta

Nowy model L200 Black Edition, oprócz dodatkowych elementów tej specjalnej wersji, znajdziemy wyjątkowo bogate wyposażenie – zestaw głośnomówiący Bluetooth i tempomat ze sterowaniem w kierownicy, automatyczną klimatyzację, elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane lusterka boczne z kierunkowskazami, radioodtwarzacz CD/MP3 2DIN z dotykowym, wielofunkcyjnym wyświetlaczem i 6 głośnikami.

mitsub-l200-4

Dos tępych jest 12 systemów bezpieczeństwa – system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, kamerę cofania, ABS z EBD, system stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji, wspomaganie ruszania na wzniesieniu, układ stabilizacji toru jazdy przyczepy TSA, wspomaganie hamowania, system priorytetu hamulca, układ ostrzegania o nagłym hamowaniu a także wzmocnienia w przednich drzwiach, 7 poduszek bezpieczeństwa w tym kolanową i system mocowania fotelików dziecięcych ISO-FIX na tylnej kanapie.

Przy zakupie specjalnej wersji Mitsubishi L200 2018 Black Edition klienci mogą liczyć na zniżkę w wysokości 9000 zł i możliwość skorzystania z promocyjnego pakietu ubezpieczenia PZU w wysokości 3,8 proc. wartości pojazdu. Firma przygotowała także dla korzystne propozycje finansowania dla właścicieli firm. Obecne ceny nowego pickupa z uwzględnieniem zniżki to 134 790 zł w przypadku wersji 2.4 DID High Power Double Cab 4WD (cena z ubezpieczeniem 139 790 zł).

mitsub-l200-5

Mitsubishi Assistance Package bez limitu przebiegu

Mitsubishi L200 Black Edition, podobnie, jak wszystkie nowe samochody Mitsubishi, jest objęty 5-letnią gwarancją fabryczną o szerokim zakresie, obowiązująca do 100 000 km.

W skład gwarancji wchodzi także 5-letnie assistance MAP, z którego można korzystać bez limitu km. MAP to bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem (na przykład, gdy zapomnimy zatankować i zabraknie go w baku lub zatankujemy zanieczyszczone lub niewłaściwe paliwo), zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu.

MAP zapewnia pomoc przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.