MITSUBISHI: PAJERO LIMITED EDITION JUŻ W SALONACH (CENY)

mitsub-pajero-01

Terenowy SUV Mitsubishi Pajero zyskał sławę dzięki sukcesom w najtrudniejszym terenowym maratonie świata – rajdzie Dakar. Teraz dostępny jest w serii limitowanej.

Wyróżnia się ona emblematami na masce i tylnej klapie pojazdu a także nakładkami progowymi z przodu z i tyłu auta. Wersja Limited Edition Tech oferuje dodatkowo stację multimedialną Alpine ILX-702D.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Możliwości terenowe w połączeniu z komfortem i dobrymi osiągami są zapewnione dzięki solidnej konstrukcji (rama zintegrowana z nadwoziem), mocnej, oszczędnej, wysokoprężnej, turbodoładowanej jednostce napędowej z układem wtryskowym Common Rail o pojemności 3.2 litra i mocy 190 KM oraz znakomitemu układowi napędu na cztery koła Super Select 4WD z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego.

mitsub-pajero-02

Z silnikiem współpracuje inteligentna, automatyczna, pięciobiegowa skrzynia biegów Invecs-II (Innovative Vehicles Electronic Control System) z sekwencyjnym trybem „Sport Mode”, która dopasowuje się do stylu prowadzenia kierowcy i dobiera przełożenia odpowiednio do zapamiętanych danych.

Możliwości w terenie dają znakomite parametry – 700 mm głębokość brodzenia, 45-stopniowy kąt pochylenia, 35-stopniowa zdolność wspinania czy 34,5-stopniowy kąt natarcia.

Mitsubishi Pajero może holować przyczepy o masie 3500 kg.

mitsub-pajero-03

Na długiej liście standardowego wyposażenia Mitsubishi Pajero znajdują się światła dzienne LED, automatyczna klimatyzacja, skórzana tapicerka siedzeń wraz z pokrytą skórą kierownicą i gałką zmiany biegów, tempomat i zestaw Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, kamera cofania, elektrycznie sterowane okno dachowe oraz zestaw audio Rockford Fosgate.

Specjalne wersje można nabyć w cenie odpowiednio 229 990 zł i 234 990 zł.