MITSUBISHI: PIĘĆ GWIAZDEK W TESTACH DLA ECLIPSE CROSS

mitsub-ccross1

Nowy kompaktowy SUV Eclipse Cross uzyskał maksymalną ocenę 5 gwiazdek w kategorii bezpieczeństwa dorosłych pasażerów w testach zderzeniowych przeprowadzonych przez Latin NCAP – ogłosiła firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC).

Organizacja ocenia bezpieczeństwo nowych modeli wprowadzonych na rynki w regionie Ameryki Łacińskiej i Karaibów.


Zobacz także:

BEZPIECZEŃSTWO

ROZMAITOŚCI


 

Eclipse Cross wykorzystuje opatentowaną przez MMC strukturę nadwozia o podwyższonej wytrzymałości zderzeniowej RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) z systemem siedmiu poduszek powietrznych SRS w specyfikacji bezpieczeństwa, która uzyskała już najwyższą ocenę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych NCAP w Europie, Australii i Nowej Zelandii oraz w krajach regionu ASEAN.

mitsub-ccross3

Eclipse Cross to samochód typu SUV o sylwetce sportowego coupe, który łączy dynamiczną formę z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi nowe auto inspiruje kierowcę do zdobywania nowych doświadczeń, a technologia supernowoczesnego napędu na cztery koła zapewnia przyjemną, komfortową i bezpieczną jazdę w każdych warunkach drogowych.

Mitsubishi Eclipse Cross jest dostępny w ponad 60 krajach, w tym w Europie, Australii i Nowej Zelandii, państwach ASEAN, Ameryce Północnej i Japonii, a plany obejmują docelową sprzedaż w 100 państwach na całym świecie.

mitsub-ccross2