MITSUBISHI: WAŻNA NAGRODA DLA OUTLANDERA I HYBRYDY

mitsub-nagroda1

Automotive Science Group w tegorocznym badaniu Automotive Performance Index przyznała prestiżową nagrodę „Best 5 All-Around Performance” modelom Mitsubishi Outlander PHEV i Outlander.

Obydwie wersje, wykorzystujące wspólną platformę, zostały wybrane spośród 372 konkurencyjnych aut z segmentu SUV.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Badanie Automotive Performance Index wykazało, że obydwa modele oferujące wzorowe osiągi i korzystną cenę, osiągnęły wynik o 22 proc. wyższy od średniej oceny konkurentów w segmencie SUV.

mitsub-nagroda3

Outlander PHEV 2018, wyposażony w elektryczny napęd dający w trybie EV zasięg 40 km bezemisyjnej jazdy i obniżający zuzycie paliwa do zaledwie 3,8 l/100 km, łączy w sobie doskonałą wydajność auta elektrycznego i praktyczność crossovera.

Klasyczna siedmioosobowa wersja Outlandera oferuje zużycie paliwa 7,8 l/100 km w cyklu autostradowym (EPA), odkrywając nowe perspektywy zwiększania wydajności paliwowej i obniżenia kosztów eksploatacji w swoim segmencie.

Automotive Science Group została założona przez spółkę z o.o. Eco-innovations, będącą grupą konsultingową do spraw polityki środowiskowej. Nagroda ASG „Best 5 All-Around Performance” przyznawana jest pięciu najwyżej ocenionym samochodom w każdej klasie pojazdów, które organizacja wyróżnia za najwyższe łączne wyniki w zakresie ochrony środowiska, ekonomii i wpływu na rozwój społeczeństwa.

mitsub-nagroda2