MOTOWIZJA OFERUJE JESZCZE WIĘCEJ MOTOSPORTU W 2019 ROKU

Motowizja1

W 2019 roku na widzów Motowizji czeka jeszcze więcej transmisji, relacji z wyścigów oraz rajdów w Polsce i na świecie. Nie zabraknie również magazynów, wśród nich między innymi o Formule 1.

Widzowie będą mogli też oglądać programy dotyczące historii sportu motorowego czy pokazujące jak wyglądają jego kulisy.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

Nowością na antenie Motowizji są pozycje poświęcone Formule 1 – „The Inside Line – Najszybsi z najszybszych” oraz „The Fast Lane”. Pierwszy z nich to cotygodniowy magazyn, w którym prezentowane będą najnowsze wiadomości dotyczące „królowej świata motosportu”, a także ciekawostki techniczne czy sylwetki kierowców. „The Fast Lane” to magazyn, który pozwoli jeszcze lepiej poznać świat najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie.

Polski motosport

Natomiast fani krajowego sportu motorowego już mogą szykować się do śledzenia zawodów na naszej antenie. Tak jak rok temu, Motowizja będzie prezentowała wydarzenia z czołowych polskich serii, takich jak Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski w Rallycrossie, 318 IS CUP PL, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Driftingowe Mistrzostwa Polski, Puchar Świata FIA w rajdach terenowych, Kartingowe Mistrzostwa Polski czy IAME Series Poland.
Ponadto w ofercie Motowizji pojawi się nowa seria wyścigowa dla prawdziwych entuzjastów sportowych emocji.

Za kompleksowe podsumowanie wydarzeń w polskim motosporcie będzie odpowiadał magazyn „Motowizja Sport PL”. Natomiast nowe odcinki „Motoikon” przypomną widzom najważniejsze postaci krajowego sportu motorowego minionych lat.

Motowizja2

Monster Energy NASCAR Cup Series

Ten rok to początek nowego, czteroletniego kontraktu na transmisje Monster Energy NASCAR Cup Series w Polsce. Widzowie ponownie będą mogli obserwować rywalizację w najważniejszej serii wyścigowej Stanów Zjednoczonych podczas trzydziestu sześciu wyścigów sezonu. Oprócz transmisji, na antenie Motowizji będą pokazywane podsumowania wyścigów, a także programy dokumentalne dotyczące historii serii czy też cyklu „Uniwersytet NASCAR”.

Motowizja przedłużyła także prawa do transmitowania takich serii wyścigowych jak ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Deutschland, Euroformula Open czy Jaguar I-PACE eTrophy, a z FIA WTCR, ABB Formuły E, FIM EWC czy FIA ERC w dalszym ciągu na widzów będą czekać obszerne podsumowania każdej rundy.

Program o historii motosportu

W Motowizji pojawi się także „Classic Races – Z archiwum motosportu”. Jest to seria dokumentalna prezentująca pamiętne momenty w sporcie motorowym. W programie nie zabraknie wspomnień legendarnych sezonów, niezapomnianych zawodów, wybitnych kierowców i klasycznych samochodów, które na zawsze zapisały się w pamięci kibiców.

Motowizja zaprasza na:

* The Inside Line – Najszybsi z najszybszych – premiera, poniedziałek, godz. 20:30;
* The Fast Lane – premiera, luty/ marzec 2019;
* Motowizja Sport PL – premiera, co drugi czwartek, godz. 21:00;
* Motoikony – najbliższa premiera Robert Burchard, 18 luty, godz. 22:05;
* Monster Energy NASCAR Cup Series – od lutego;
* Uniwersytet NASCAR – nowe odcinki od lutego;
* Classic Races – Z archiwum motosportu – premiera, od 18 stycznia, piątek, godz. 21:00.