NASZ CZYTELNIK BĘDZIE JEŹDZIŁ Z NAWIGACJĄ TOMTOM GO BASIC

tom-nawig1

Rajd Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów jest imprezą szczególną w polskim motosporcie. Nie walczy się tu o tytuły i szarfy, a jednak zawody są prawdopodobnie najbardziej prestiżowymi w całym roku.

Serwis NewsAuto.pl jest od lat Patronem medialnym rajdu. Z tej to okazji organizowane są liczne eventy i spotkania z Czytelnikami.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

ROZMAITOŚCI


 

Nie brakuje podczas nich konkursów z nagrodami. W tym roku można było wygrać nawigacje kilku firm, m.in. Navitel, Mio, Garmin, Vordon, Auto Mapa i Tom Tom.

tom-nawig2

Właścicielem TomTom GO Basic został Leszek z Warszawy, który jak przyznał miał ułatwione zadanie, bowiem innym urządzeniem Tom Tom posługuje się od trzech lat. Miał także dużo wiedzy na temat sportu samochodowego, bowiem niegdyś był czynnym zawodnikiem. Leszkowi jeszcze raz gratulujemy, a firmie Tom Tom (Tom2) dziękujemy za współpracę i ufundowanie nagrody.

TomTom GO Basic to wielofunkcyjna nawigacja, która nie tylko prowadzi z punktu A do punktu B i pomaga uniknąć korków, ale także charakteryzuje ją solidne wykonanie, możliwość aktualizowania przez Wi-Fi oraz odczytywanie na głos wiadomości ze smartfonu. Posiada również Dożywotnie mapy i bieżące informacje o ruchu drogowym, a także 3–miesięczny, bezpłatny dostęp do usługi TomTom Fotoradary.

tom-nawig3

Dzięki wbudowanemu w TomTom GO Basic Wi-Fi, kierowcy nie muszą podłączać urządzenia do komputera, aby otrzymać najnowsze aktualizacje map i oprogramowania. Dodatkowo po połączeniu nawigacji ze smartfonem, Go Basic odczytuje na głos powiadomienia.

Nawigacja potrafi przewidywać trasy, którymi zwykle jeździ kierowca do powtarzających się destynacji zapisanych w „Moich Miejscach”. Dzięki częstemu korzystaniu z urządzenia i używania „smart learning”, przewidywania nawigacji będą bardziej dokładne. TomTom MyDrive ułatwia planowanie podróży przed wejściem do samochodu, umożliwia tworzenie tras, sprawdzanie bieżących informacji o ruchu drogowym i zapisywanie ulubionych, korzystając ze smartfonu, tabletu lub komputera.

– Dzięki nowemu TomTom GO Basic, pokazujemy kierowcom z całego świata siłę nawigacji. Wykorzystaliśmy nasze najlepsze technologie – od słynnego serwisu trafficowego, po łączność ze smartfonem oraz bezprzewodowe aktualizacje dzięki Wi-Fi – wszystkie te funkcje znajdują się w jednym dedykowanym urządzeniu nawigacyjnym dostępnym w bardzo przystępnej cenie – skomentował Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer.

tom-nawig4

Dzięki TomTom Road Trips planowanie wakacji jest jeszcze bardziej przyjemne, ponieważ można odkryć najbardziej spektakularne trasy, personalizując przygody w górach, wzdłuż nadmorskich dróg, w lasach i nie tylko. Można również dodawać miejsca docelowe ze smartfonu za pośrednictwem aplikacji TomTom MyDrive.

TomTom GO Basic z 5-calowym lub 6-calowym ekranem dotykowym dostępny jest online oraz w wybranych sklepach w cenie 749 zł (5”) oraz 829 zł (6”).