NISSAN: NOWY DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY W NASZYM REGIONIE

Tomasz_Latala-1

Tomasz Latała- Golisz został nowym dyrektorem zarządzającym Nissan Sales Central & Eastern Europe. Swoje obowiązki pełni od 1 października 2018 roku.

Nowy dyrektor przez zdecydowaną większość swojej ponad 20-letniej kariery w branży motoryzacyjnej związany był z Grupą Renault.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Bezpośrednio przed dołączeniem do Nissana zajmował stanowisko ‎dyrektora wykonawczego w Renault Polska, gdzie odpowiadał za działy sprzedaży i obsługi posprzedażnej oraz implementację nad Wisłą strategii biznesowej marek Renault i Dacia. W przeszłości piastował również funkcję dyrektora zarządzającego RCI Bank Poland.

Doświadczenie Tomasza Latały- Golisza w zarządzaniu regionalnymi strukturami, w tym również w obszarze współpracy z dealerami na dynamicznie rosnącym polskim rynku, będzie niezwykle istotnym wsparciem dla dalszego rozwoju Nissana w regionie Europy Środkowo- Wschodniej.

– Nissan to uznana marka oraz lider w segmencie crossoverów, elektrycznej mobilności oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Z wielką radością dołączam do zespołu regionalnej centrali w Budapeszcie, aby wspólnie z koleżankami i kolegami z innych krajów wzmacniać pozycję Nissana w regionie CEE – powiedział Tomasz Latała- Golisz, dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Nowy dyrektor zarządzający będzie kierował regionalnymi strukturami marki, które od zeszłego roku obejmują pięć krajów: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry i Ukrainę. Wyniki pracy będzie raportował bezpośrednio do Kena Ramireza, starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu Nissana w Europie.