NISSAN: NOWY SALON BLISKO AUTOSTRADY A1 ORAZ DROGI S8

Nowy salon Nissana w aglomeracji łódzkiej

Sieć dealerska Nissana powiększyła się o nowy salon Emil Frey Retail Polska w Rzgowie. Obiekt o powierzchni blisko 300 m2 pozwala na ekspozycję pięciu samochodów osobowych.

Obejrzeć tu można elektrycznego LEAF-a czy modele w segmencie crossoverów – Qashqai oraz X-Trail. Atutem jest lokalizacja w korzystnym punkcie komunikacyjnym przy ul. Łódzkiej 40 w Rzgowie.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Salon znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 1, prowadzącej z południa Polski do Łodzi, w bliskiej odległości od węzłów komunikacyjnych S8 oraz autostrady A1.

– Cieszymy się z dołączenia do rodziny Nissana, zwłaszcza że otwarcie naszego salonu doskonale wpisuje się w realizację strategii marki w obszarze bezpośredniej obsługi klienta. Salon spełnia najnowsze standardy Nissana, w zgodzie z którymi rezygnujemy ze sformalizowanych, statycznych wnętrz salonów na rzecz otwartych, dynamicznych i multimedialnych przestrzeni, które sprzyjają zwiększeniu satysfakcji klienta – powiedział Krzysztof Sobociński, kierownik dealerstwa.

Nowy salon Nissana w aglomeracji łódzkiej

W nowych salonach Nissana, takich jak ten w Rzgowie, to potencjalny nabywca decyduje o tempie przebiegu swojej wizyty, która ma mu dostarczyć specjalistycznej wiedzy na temat oferty marki w odpowiednich punktach kontaktu z pracownikami salonu. W myśl tej zasady doradcy handlowi i serwisowi nie przyjmują klientów przy biurkach, ale przy wysokich, kameralnych stolikach.

– Otwarcie salonu w tak korzystnej lokalizacji jest dla nas ważnym wydarzeniem. Nowy obiekt nie tylko zwiększa dostępność oferty Nissana dla mieszkańców aglomeracji łódzkiej, ale też wzmacnia nasz wizerunek w tym regionie. W nowym salonie klienci będą mogli zapoznać się z całym portfolio Nissana, w tym z najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym w Polsce – nowym Nissanem LEAF – skomentował Robert Prusiński, dyrektor polskiego oddziału Nissana.

O mocnej pozycji obiektu na motoryzacyjnej mapie aglomeracji łódzkiej świadczy także renoma dealera. Emil Frey Retail Polska jest częścią grupy Emil Fray założonej w 1924 roku w Szwajcarii, będącego w ścisłej czołówce największych dealerów samochodowych w Europie.

Grupa posiada około 600 salonów w Europie i zajmuje pozycję wśród czołówki największych grup dealerskich na kontynencie.

Aktualnie Nissan posiada w Polsce 49 salonów i serwisów zlokalizowanych na terenie całego kraju.