NOKIAN: ZIMOWA OPONA WR D4 W WYPOSAŻENIU BMW X1

Nokian_Tyr11

Grupa BMW zatwierdziła opony zimowe Nokian WR D4, jako oryginalne wyposażenie modelu BMW X1. Opony w rozmiarze 225/55 R17 97H stanowią uzupełnienie aut typu SAV (Sports Activity Vehicle) o wysokich osiągach.

Ogumienie zapewnia doskonałą przyczepność oraz komfortowe prowadzenie nawet przy wysokich prędkościach w trudnych warunkach pogodowych.


Zobacz także:

OPONY

ROZMAITOŚCI


 

WR D4 to opona zimowa nowej generacji, stworzona przez Nokian Tyres z myślą o warunkach drogowych panujących w Europie Środkowej. Ogumienie spełnia surowe wymagania stawiane przez Grupę BMW, a przy tym stanowi bezpieczny i jednocześnie stylowy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie jakość.

Aby stać się częścią oryginalnego wyposażenia pojazdów Grupy BMW, opona Nokian WR D4 musiała z powodzeniem przejść szczegółowe testy prowadzone w ramach programu producenta. Dzięki temu, można mieć pewność, że jest optymalnie dopasowana do właściwości jezdnych najwyższej klasy samochodów i pozwoli kierowcom maksymalnie wykorzystać potencjał auta oraz jego opon.

Nokian Tyres od dłuższego czasu aktywnie współpracuje z producentami samochodów, w szczególności z producentami aut obecnymi w krajach nordyckich. Współpraca z Grupą BMW rozszerza ten zakres działalności i wzmacnia pozycję marki w Europie Środkowej. Ten region to największy rynek opon zimowych na świecie, przez co w oczywisty sposób jest jednym z najważniejszych sektorów rozwoju Nokian Tyres.

– Współpraca z Grupą BMW pokazuje, że nasza firma, czyli producent opon pochodzący z najdalej wysuniętego na północ zakątka świata, cieszy się dużym szacunkiem, a nasze produkty są doceniane. To dla nas bardzo ważny krok na drodze do dalszego rozwoju działań związanych z oryginalnym wyposażeniem oraz naszej działalności biznesowej – mówi Markus Honkala, Manager Grupy ds. sprzedaży w Nokian Tyres.

Nokian Tyres odpowiada za produkcję opon zimowych dostarczanych do BMW. Powstają one w fińskiej fabryce mieszczącej się w Nokii – miejscu, w którym ponad 80 lat temu narodziła się pierwsza na świecie opona zimowa.

Więcej o oponie: nokiantyres.pl