OLEJE TOTAL POLECANE DO MODELI MARKI ASTON MARTIN

Aston Martin2

Firma Total oficjalnie nawiązała współpracę z brytyjską marką samochodów Aston Martin. Oleje firmy zostały zatwierdzone jako dedykowane środki smarne do wszystkich samochodów angielskiej marki, wyprodukowanych od 2004 roku.

Środkiem smarne przewidziano dla silnika legendarnego modelu DB9, DB11 AMR, jak też najnowszego DBS Superleggera oraz limitowanych wersji Vanquish Zagato. W przypadku modeli AM14 oraz AM15 najlepszym wyborem będzie nowy Quartz Ineo Racing 10W60, którego rynkowa premiera zaplanowana jest na 2019 rok.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

– Współpraca z tak prestiżową marką, jak Aston Martin jest dla nas bardzo satysfakcjonująca. To wielkie wyzwanie, które podejmujemy i jesteśmy przekonani, że oleje Total są najlepszym wyborem, jakiego mogli dokonać nasi brytyjscy partnerzy. Łączy nas wiele wspólnych wartości, takich jak zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz nieustanne prace nad ich ulepszaniem. Mamy także unikalne doświadczenia w motorsporcie, który jest świetnym polem testowym do weryfikowana nowych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy pewni, że będzie to dla obu stron owocna współpraca, która wyznaczy nowe standardy – mówi Ewa Kalinowska, Dyrektor ds. Marketingu i Badań Rynkowych w firmie Total Polska.

Aston Martin1