OPEL: CZARNE JEST PIĘKNE CZYLI STYLIZACJE DLA MODELI

Opel-Black1

Opel Astra po raz pierwszy jest oferowany również w wersji dwukolorowej — czarny lakier na dachu, bocznych lusterkach i obręczach kół z lekkiego stopu kontrastuje z resztą nadwozia.

Mała i uniwersalna Corsa oraz SUV - Mokka X także udowadniają, że „czarne jest piękne”. Akcenty w tym eleganckim kolorze są obecnie dostępne w opcji.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Opel wprowadza trend zewnętrznej indywidualizacji zapoczątkowany w modelu ADAM do popularnego segmentu kompaktów, a także w małych samochodach i pojazdach sportowo- użytkowych. W ubiegłym roku Crossland X oraz najnowszy w ofercie marki Grandland X również zadebiutowały na rynku z charakterystycznym dwukolorowym nadwoziem.

Obecna generacja modelu Astra od dwóch lat zapewnia użytkownikom technologię, opcje cyfrowej łączności, wysoki komfort, oraz dynamiczną stylistykę. Teraz można ją jeszcze podkreślić czarnym dachem. Jest to propozycja dla nabywców ceniących wyszukany design. Opcja stylistyczna może towarzyszyć w wersjach wyposażenia Dynamic i Elite za dopłatą od 2 250 zł (ceny są cenami detalicznymi z VAT).

Opel-Black2

Czarne akcenty są też dostępne w cieszącym się ogromną popularnością SUV‑ie Mokka X. Corsa Colour Edition z opcjonalnym pakietem „Czarny Dach” (cena 2 100 zł), jest wyposażona w czarny dach oraz czarne boczne lusterka, grill i 16‑calowe felgi z lekkiego stopu o podwójnie czteroramiennym wzorze.

Samochód dodatkowo wyróżnia się aluminiowymi sportowymi nakładkami na pedały, chromowaną końcówką wydechu oraz mocno przyciemnianymi, pochłaniającymi ciepło, szybami Solar Protect w tylnej części przedziału pasażerskiego, które podkreślają sportowe.

Polscy klienci mogą obecnie skorzystać ze specjalnej oferty – Opel Black Edition. W kredycie 50/50 miejską Corsę Black Edition można kupić już za 25 925 zł, kompaktową Astrę Hatchback już za 39 725 zł, a popularnego SUV-a Mokkę w wersji Black Edition dostaniemy już za 43 900 zł (podane ceny dotyczą pierwszej wpłaty).