OPEL: DNI BIZNESU Z COMBO CARGO W ROLI GŁÓWNEJ

Opel_Combo_Ca1

Nowy Opel Combo Cargo zdobył prestiżowy tytuł International Van of the Year 2019 dzięki systemom wspomagającym kierowcę oraz niskim kosztom eksploatacji.

Dni Biznesu (11 – 28 lutego) w autoryzowanych salonach marki Opel w całej Polsce mają przekonać potencjalnych nabywców o zaletach modelu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

W biznesowej atmosferze, przy dobrej kawie i poczęstunku, będzie można zapoznać się z szeroką gamą nadwozi i silników oraz rozwiązaniami zastosowanymi w Oplu Combo Cargo. Ponadto możliwość odbycia jazd próbnych pozwoli przekonać się, że nowe dostawcze auto charakteryzuje się także dobrymi właściwościami jezdnymi.

Opel Combo Cargo XL

Opel przygotował również wyjątkową ofertę zakupu skierowaną do przedsiębiorców. Mogą oni obecnie nabyć wybrane modele Opla Combo Cargo z rabatem sięgającym nawet do 24 000 zł. Ponadto Opel Combo Cargo jest także dostępny w popularnym programie wynajmu długoterminowego Opel Drive Plan za 799 zł netto miesięcznie.

Opel Combo jest dostępny w licznych wariantach, w tym w wersji o standardowej długości nadwozia 4,40 m oraz w wersji XL o długości 4,75 m. Nowy kompaktowy „dostawczak” wyróżnia się pojemnością przestrzeni ładunkowej wynoszącą 4,4 m3, ładownością do 1000 kg oraz przedziałem ładunkowym umożliwiającym przewożenie przedmiotów o długości do 3440 mm.

Opel Combo Cargo XL

W przestrzeni ładunkowej między wnękami nadkoli zmieszczą się dwie europalety — nawet w Combo o krótszym rozstawie osi. Przewóz wyjątkowo długich przedmiotów, takich jak deski, umożliwi opcjonalny luk dachowy.

Funkcjonalność można zwiększyć bardziej dzięki oferowanym możliwościom konwersji. W ofercie właśnie debiutuje wariant Combo Cargo z zabudową izotermiczną, która jest dostępna dla obu wersji nadwozia – standardowej oraz XL – i posiada Atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Niezależnie od wariantu nadwozia opcję tę możną kupić już za 7 500 zł netto.