OPONY ZIMOWE PRAKTYCZNYM PREZENTEM POD CHOINKĘ

Opony-zim2

Z każdym rokiem Polacy przeznaczają na prezenty coraz więcej pieniędzy. Wśród upominków dominują perfumy, kosmetyki lub ubrania. Jednak nie zawsze są one trafione i często pozostają nieużywane.

Tym, którzy nie mają pomysłu na prezent dla bliskich, np. dla dorosłych dzieci, Goodyear sugeruje, by pomyśleli o użytecznym rozwiązaniu: zestawie opon zimowych, który poprawi ich bezpieczeństwo na drodze.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

OPONY


 

– Młodzi kierowcy często mają ograniczone środki finansowe, dlatego gdy mają je wydać, najczęściej kupują gadżety, inwestują w nieszablonowy wygląd zewnętrzny czy atrakcyjne akcesoria do auta. Natomiast na dalszy plan schodzą opony. A szkoda, bo żaden stylowy dodatek nie zapewni bezpieczeństwa zimą jak dobrej jakości ogumienie zimowe. Zestaw opon będzie zawsze trafionym prezentem dla bliskich, których bezpieczeństwo leży nam na sercu. Osoby, które nie wiedzą jakie produkty wybrać i podarować, mogą skorzystać z porady u sprzedawcy lub zapoznać się z wynikami testów opon zimowych – radzi Alena Mialeszka, Consumer Brand Manager w firmie Goodyear.

Opony są kluczową częścią samochodu, od ich jakości i zachowania zależy bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Jest to szczególnie istotne zimą, kiedy warunki drogowe mogą ulec szybkiej zmianie, a jazda często po zmroku, w niskiej temperaturze i podczas opadów śniegu staje się nie lada wyzwaniem. Do takich zadań specjalnych zostały stworzone np. opony zimowe Goodyear UltraGrip Performance.

Opracowane na bazie wielu lat innowacji i doświadczeń, testowane na najbardziej wymagających torach, zyskały uznanie zarówno kierowców, jak i ekspertów motoryzacyjnych. Ogumienie Goodyear jest polecane w ponad 80 proc. testów, a marka od lat pozostaje jednym z liderów na rynku opon zimowych.

Zakup ogumienia może być dobrym rozwiązaniem także dla obdarowującego, by je nabyć nie trzeba będzie stać w długich świątecznych kolejkach w sklepach, a prezent z pewnością wystarczy na dłużej.