OTWARCIE VOLVO CAR WARSZAWA – OBIEKT PIERWSZY NA ŚWIECIE

SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na mapie motoryzacyjnej Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej 89 pojawiło się Volvo Car Warszawa. Licznie zebranych gości przywitał prezes Volvo Car Poland, Arkadiusz Nowiński.

Opowiadając o nowym miejscu i filozofii jaka stoi za stworzeniem w samym środku miasta takiej przestrzeni a także o najnowszym modelu szwedzkiego producenta – V60.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Nowe auto miało podczas tego wieczoru było w stolicy prezentowane po raz pierwszy.

SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

– Oprócz premiery nowego samochodu Volvo V60 otwieramy pierwsze na świecie takie miejsce. Jest to światowa premiera nowego standardu sprzedaży samochodów. Z jednej strony będzie można oglądać tu pojazdy, ale zapraszamy głównie do naszej kawiarni, na koncerty i inne wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się właśnie tutaj – powiedział Arkadiusz Nowiński Prezes Volvo Car Poland.

Po wystąpieniu na scenie pojawił się Eric Stiegmar, szwedzki projektant odpowiedzialny za wygląd Volvo Car Warszawa, opowiadając jak wyjątkowe miejsce mamy przed sobą.

volvo-war3

Następnie wszystkim gościom przedstawiony został nowy model V60, o którego szczegółach opowiadał Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu Volvo Car Poland.

– W poprzednim modelu V60 linia dachu mocno opadała, tył był ścięty. Był to taki akcent sportowy w kombi, ale tym razem Volvo postanowiło powrócić do korzeni. Od wielu dekad kombi produkowane przez Volvo były kanciaste, pojemne, a przy tym ładne. Żartując powiem, że nasze kombi na drogach rozpoznawano nawet po cieniu samochodu, tak był charakterystyczny. Do tamtego czasu nawiązujemy modelem V60 – powiedział Mariusz Nycz.

volvo-war4

Volvo Car Warszawa to pierwszy na świecie obiekt tego typu zaprezentowany przez szwedzkiego producenta. Miejsce to jest wyjątkowe, skupia w sobie najlepsze cechy designu, najlepszych materiałów i samochodów producenta. Klienci będą mogli kupić w nim wybrany pojazd, jednak nawet bez jazdy próbnej będą mogli przejechać się najnowszymi modelami marki za sprawą specjalnego systemu wirtualnej rzeczywistości.

Poza tym każdy będzie mógł spróbować smacznej kawy i szwedzkich przysmaków.

W Volvo Car Warszawa będą organizowane również wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spotkania autorskie, panele dyskusyjne. Zapraszamy!

volvo-war5

Fot.: Piętka Mieszko/ AKPA