PARYŻ 2018: SKODA ODSŁONI PIERWSZEGO SUV-A Z LOGO RS

skod-rs-kod1

Już wiemy – nowy model Škody z gamy RS będzie jeszcze bardziej dynamiczny. Kodiaq to samochód, w którym zamontowany zostanie najmocniejszy silnik wysokoprężny w historii marki.

SUV z nowym oznaczeniem – RS, premierowo będzie można zobaczyć już w październiku, podczas salonu samochodowego Mondial de l’Automobile w Paryżu.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

PARYŻ 2018


 

Najmocniejszy silnik wysokoprężny (176 kW, 240 KM), napęd na wszystkie koła i adaptacyjne zawieszenie dostępne w modelu Kodiaq RS gwarantują sportowe możliwości auta. Teraz jego dynamikę podkreślać będą w pełni LED-owe reflektory z efektem krystalicznym. Nowe auto jest pierwszym SUV-em w ofercie Škody, który otrzyma to rozwiązanie i oferować będzie je już w standardzie.

W modelu zadebiutuje także wirtualny kokpit, z możliwością personalizacji ustawień, wraz z dodatkowym układem „Sport”. W centralnej części piątego widoku znajdować się będzie licznik obrotów i prędkości.

Moc silnika podkreśli również nowa funkcja Dynamic Sound Boost, która zapewniając wyraźne, głębokie brzmienie, potęguje emocje, jakich dostarcza prowadzenie nowej Skody. System zmienia i intensyfikuje dźwięk silnika w zależności od wybranego trybu jazdy.

Kodiaq RS opcjonalnie będzie można wybrać w wersji z lakierem metalizowanym Błękit Race. Ta ekskluzywna opcja swoją premierę będzie mieć także podczas targów motoryzacyjnych Paris Motor Show 2018.