PEUGEOT: PIKNIKOWY TRICYKL WEDŁUG PROJEKTU DESIGN LAB

peuegot-tri1

Aby urządzić piknik na wyspie Ré można wypożyczyć tricykl ze wspomaganiem elektrycznym, który proponuje swoim klientom Véronique Gillardeau, współwłaścicielka renomowanego producenta ostryg Gillardeau.

Po sukcesie zaprojektowanych przez Peugeot Design Lab foodtrucków „Marcelle”, firma spożywcza ponownie zwróciła się do studia projektowego z prośbą o zaprojektowanie „rowerowego bistra”.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

ECO


 

Projektanci Peugeot wyposażyli rower w pomysłowy składany stolik do degustacji ostryg oraz we wbudowaną lodówkę, zapewniającą utrzymanie odpowiedniej temperatury. Tricykl o nazwie „Le Petit Gégé” można już teraz wypożyczyć w Saint- Martin- de- Ré.

peuegot-tri2

Nowe doświadczenie degustacyjne

Znany producent ostryg, posiadający od kilku miesięcy punkt sprzedaży w Saint- Martin- de- Ré, proponuje nieszablonowe rozwiązanie, jakim jest usługa wypożyczenia tricyklu rodzinom i grupom przyjaciół, którzy chcą urządzić piknik nad morzem. Jest on na tyle duży, że może pomieścić jedzenie i napoje dla 12 osób.

Dzięki wspomaganiu elektrycznemu poruszanie się nim nie wymaga dużego wysiłku. Akumulator zapewnia zasięg do 160 kilometrów, który wystarcza do przejechania całej wyspy Ré.

– Wraz z Peugeot Design Lab zaprojektowaliśmy pięć foodtrucków „Marcelle”. Sukces, jaki odniosły na targowiskach i letnich eventach skłonił mnie do podjęcia ponownej współpracy ze studiem, żeby po raz kolejny zaproponować klientom nowatorski koncept, odpowiadający specyfice wyspy Ré. Wraz z projektantami Peugeot opracowaliśmy koncepcję piknikowego tricykla: nasi klienci wypożyczają rower, mogą stanąć przy rozkładanym stoliku i cieszyć się zarówno ostrygami Gillardeau jak i pięknymi widokami. Zdecydowałam się na nazwę „Le Petit Gégé” w hołdzie Gerardowi Gillardeau, który był wnukiem założyciela naszej firmy. Był on zapalonym cyklistą, którego serce rozdarte było między karierą profesjonalnego kolarza a producenta ostryg – powiedziała Véronique Gillardeau, współwłaścicielka firmy.