PEUGEOT URUCHAMIA SPRZEDAŻ ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

peugeotcycles1

Peugeot uruchamia sprzedaż ośmiu rowerów trekkingowych i szosowych z elektrycznym wspomaganiem napędu i wbudowanym akumulatorem. Poznaliśmy ich ceny.

Nowe zaawansowane technologiczne e- pojazdy wyróżniają się estetycznym designem ramy z wbudowanymi akumulatorami Bosch PowerTube.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Oferta obejmuje sześć uniwersalnych rowerów trekkingowych. W zależności od modelu mają pełną amortyzację (przód i tył). Dwa rowery szosowe dają możliwość wydłużenia dystansu lub pokonania najbardziej wymagających przełęczy.

peugeotcycles2

Kompaktowy akumulator Bosch 500 Wh PowerTube występuje w całej gamie rowerów. Jest wbudowany w ramę, a jego umieszczenie wpływa korzystnie na położenie środka ciężkości rowerów i zapewnia lepszą równowagę i zwrotność w czasie jazdy. Akumulator jest wyjmowany od góry, co chroni go przed zabrudzeniem.

Silnik Bosch Active Line Plus, zastosowany w rowerach, dostarcza moc do wspomagania napędu. Dzięki niej można czerpać przyjemność z jazdy zarówno na podjazdach jak i zjazdach. Pojazdy PowerTube są uzupełnieniem oferty zapoczątkowanej przez rowery górskie eM02 i eM02 FS PowerTube. Są już od dziś dostępne we wszystkich salonach Peugeot Cycles.

Gama rowerów trekkingowych Peugeot eT01 PowerTube

eT01 FS PowerTube oznacza: e= elektryczny, T= trekkingowy, 01= najwyższa wersja, PowerTube= wbudowany akumulator, FS (zależnie od modelu) = Full Suspension. D10 odnosi się do przeniesienia napędu przez łańcuch, Belt oznacza przeniesienie napędu paskiem zębatym.

peugeotcycles3

* eT01 FS Touring PowerTube / wersja sport: eT01 FS Sport PowerTube
Praktyczny i wyjątkowo wszechstronny rower przystosowany zarówno do jazdy po mieście jak i mniej uczęszczanych trasach. Pełna amortyzacja przodu i tyłu (skok 80 mm) zapewnia niezrównany komfort jazdy. Wersja „Touring” jest wyposażona w oświetlenie, chlapacze i bagażnik. W wersji „Sport” postawiono na lekkość i jazdę w terenie. Cena wersji „Touring”: 3 999 euro brutto / dostępna w kolorze szarym antracytowym, lakier metaliczny. Cena wersji „Sport”: 3 699 euro brutto / dostępna w kolorze ciemnobrązowym.

* eT01 Belt PowerTube / rama unisex: eT01 Belt Mixte PowerTube
Łatwy w użytkowaniu, przystosowany do jazdy po każdej drodze, z napędem z paskiem zębatym. Jest to cicho pracujący układ niewymagający żadnych czynności obsługowych i oferujący dłuższą żywotność niż klasyczny napęd z łańcuchem. Zmiana biegów poprzez przekładnię zapewnia wygodne pedałowanie ze stałą siłą. Rower wyposażony w odporne na przebicia opony Michelin, gotowy jest na rekreacyjne wycieczki każdą trasą. Cena: 3 699 euro brutto / dostępny w kolorze czarnym z połyskiem, lakier metaliczny.

* eT01 D10 PowerTube / rama unisex: eT01 D10 Mixte PowerTube
Rower na każdą trasę jest najbardziej przystępnym modele w w gamie PowerTube. Akumulator wbudowany w ramę tworzy niepowtarzalny efekt. Zastosowany w silnik Bosch Active Line umożliwia płynne przyspieszanie, a 11-biegowa przerzutka precyzyjnie dostosowuje siłę pedałowania. Cena: 3 199 euro brutto / dostępny w kolorze brązowym (z klasyczną ramą) i szarym Titanium (z ramąunisex).