POLSKA MISTRZYNI ŚWIATA W SKOKU WZWYŻ POJEŹDZI AUDI Q5

kamila-q5-1

Kamila Lićwinko to bez wątpienia jedna najjaśniejszych gwiazd nie tylko podlaskiej ale i polskiej lekkoatletyki. Teraz kariera sportsmenki nabierze dodatkowego rozpędu.

I to dosłownie – bowiem mistrzyni poruszać się będzie nowym SUV-em: Audi Q5. To efekt współpracy z dealerem tej marki, białostockim salonem Sieńko i Syn.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

O sukcesach Kamili Lićwinko można by pisać długo. Ta pochodząca z Bielska Podlaskiego, specjalizująca się w skoku wzwyż lekkoatletka, ma na swoim koncie m.in. tytuł halowej mistrzyni świata czy brązowy medal tegorocznych mistrzostw lekkoatletycznych, a podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016 znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych w tej dyscyplinie sportowców globu. Do tego dochodzi szereg innych trofeów zdobywanych zarówno w kraju, jak i za granicą.

– Co oczywiste, każde z tych zwycięstw poprzedzone było ciężką pracą i długimi przygotowaniami. Jestem przy tym zdania, że chcąc być najlepszym trzeba działać z najlepszymi. Stąd moja decyzja o nawiązaniu współpracy z salonem Sieńko i Syn – mówi Kamila Lićwinko.

W ramach zawartego porozumienia sportsmenkę będzie można oglądać na drodze za kierownicą nowoczesnego, „mistrzowskiego” SUV-a Audi Q5.

Pojazd ten na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Oprócz napędu oraz silników gwarantujących ponadprzeciętne osiągi jego producenci zadbali m.in. o bezpieczeństwo oraz przestronne i funkcjonalne wnętrze.

– Cieszymy się niezmiernie, że teraz z tych udogodnień korzystać będzie mistrzyni skoku wzwyż. Nasza współpraca jest jednak nieprzypadkowa – od lat staramy się wspierać wybitne osoby z województwa podlaskiego w ich dążeniach do kolejnych sukcesów. Kamila Lićwinko to chluba tego regionu, której kibicujemy od dawna, mamy więc nadzieję, że nasza pomoc ułatwi jej zdobywanie kolejnych, sportowych szczytów – mówi Paweł Zubrycki, przedstawiciel Sieńko i Syn, autoryzowanego dealera Volkswagena i Audi.