POLSKIE ZACHWYTY MOTOCYKLOWE – CZAS NA MAZURY

Ania Jacko1

Sezon motocyklowy trwa tak długo, jak tego sami chcemy! Zamiast myśleć o kończącym się lecie i tym, że za kilka tygodni pożegnamy się z motocyklami, można ruszyć w Polskę.

A ram cieszyć się jazdą i pięknem polskiej jesieni! W imieniu Ani Jackowskiej zapraszamy na motocyklową podróż na Mazury.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

TURYSTYKA


 

Czeka tam spokój mazurskich dróg, malownicze widoki, grono osób o podobnej pasji i nieoczywiste atrakcje.

Spotkajmy się w Siedlisku Morena położnym na półwyspie na Jeziorze Ułówki. Stąd wyruszmy w podróż, po niezwykłych miejscach. Na koniec całego dnia jazdy, blisko dziewiczej natury, wrócimy do Siedliska, aby skorzystać z przyjemnego dla ciała i duszy luksusu, a potem do późnego wieczora siedzieć przy ognisku i chłonąć atmosferę mazurskiej nocy.

Najpiękniejszymi szlakami Mazur i Suwalszczyzny poprowadzi nas Ania Jackowska – Kobieta na Motocyklu. Podróżniczka, przewodnik motocyklowy, laureatka nagrody National Geographic. Odwiedzimy m.in. klimatyczną manufakturę porcelany, poniemieckie śluzy, położoną w sercu Puszczy Boreckiej zagrodę żubrów, niezwykłe mosty w Stańczykach. Spokojnie, bez pośpiechu.

Ania Jacko2

– O tej porze roku warto już zwolnić, aby delektować się podróżą i świeżym sandaczem z widokiem na jezioro Śniardwy – zaprasza Ania.

Atrakcje na trasie to m.in.:
– Puszcza Borecka – jeden z najpiękniejszych i najbardziej dziewiczych obszarów Mazur, a w niej niezwykła zagroda żubrów;
– Nakomiady – manufaktura ceramiczna produkująca repliki XIX wiecznych pieców kaflowych;
– Śluza w Leśniewie – jedna z największych tajemnic Kanału Mazurskiego;
– Jezioro Śniardwy – największe w Polsce jezioro, najpiękniejszy widok i najsmaczniejsza rybka;
– mosty w Stańczykach – najwyższe w Polsce monumentalne mosty;
– drogi, bezdroża i piękna przygoda – radość każdego motocyklisty.

Start imprezy: 29 września, zakończenie: 1 października ok. godz. 13.00.

Koszt: 499 złotych, cena zawiera dwa noclegi ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w ośrodku Siedlisko Morena wraz z możliwością korzystania ze strefy SPA; powitalną kolację pierwszego dnia; bilety wstępów do obiektów na trasie, najlepszego na Mazurach sandacza na obiad drugiego dnia; sobotnie ognisko, przygotowanie malowniczych tras, opiekę pilota-przewodnika. Dla osób towarzyszących i rodzin z dziećmi jest przygotowana oferta specjalna.

Kontakt: wyprawa@aniajackowska.pl, tel. 604 755 666.