POZNAŃ MOTOR SHOW 2018: ATRAKCJI NA PEWNO NIE ZABRAKNIE

targpozna1

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas.

Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

POZNAŃ MOTOR SHOW 2018


 

Poznań Motor Show 2018 odbędzie się pod hasłem „Motoryzacja Jutra” – na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

targpozna5

– Przed nami kolejna edycja Poznań Motor Show, która zapowiada się rekordowo pod każdym względem, zarówno motoryzacyjnych premier jak i zaangażowania central importerskich. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest hasło „Motoryzacja Jutra”, co podkreślone zostanie zarówno poprzez ilość pojazdów koncepcyjnych jak i tych z napędami alternatywnymi, które bez wątpienia są przyszłością motoryzacji. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w kilku nowych punktach programu, w tym w Kongresie MOVE czy też spotkaniach z video blogerami motoryzacyjnymi – mówi Tomasz Kobierski, Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi potrwają od 5 do 8 kwietnia i promować będą najnowsze motoryzacyjne trendy.

targpozna2

Główne atrakcje to:
– międzynarodowe i polskie premiery;
– międzynarodowe zawody stuntu motocyklowego – Stunt Wars Poland;
– tory offroadowe;
– tuning samochodowy w najlepszej odsłonie;
– Custom Motor Show – konkurs wyjątkowych, ręcznie modyfikowanych motocykli;
– spotkania z najpopularniejszymi videoblogerami motoryzacyjnymi;
– spotkania z gwiazdami TVN Turbo.

targpozna3

– Motywem przewodnim Poznań Motor Show jest hasło „Motoryzacja Jutra”, co podkreślone zostanie zarówno poprzez liczbę pojazdów koncepcyjnych jak i tych z napędami alternatywnymi, które bez wątpienia są przyszłością motoryzacji. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w Kongresie MOVE. Organizowane wydarzenie będzie miejscem prezentacji aktualnych projektów i planów rozwoju elektro- mobilności w Polsce. W kongresie wezmą udział przedstawiciele administracji publicznej oraz stowarzyszeń branżowych, a także świata nauki, by wspólnie z przedsiębiorcami dyskutować o kierunkach rozwoju pojazdów elektrycznych w Polsce – Tomasz Kobierski, Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Marki samochodowe obecne na targach to: BMW, Mercedes- Benz, Mazda, MINI, SsangYong, Volkswagen, Porsche, Skoda, Seat, Hyundai, Toyota, Citroen, DS, Peugeot, Honda, Jaguar, Range Rover, Volvo, Suzuki, Maserati. Nie zabraknie marek motocyklowych. W Centrum Campingowym zobaczymy przyczepy i kampery, nie zabraknie zabudów.

O atrakcjach informować będziemy systematycznie…

targpozna4

Targi Poznań Motor Show 2018 rozpoczną się 5 kwietnia Dniem Prasowym (ceny biletów 120 i 140 zł), dla szerokiej publiczności otwarte będą od 6 do 8 kwietnia (czwartek 8-18, piątek 10-20, sobota i niedziela 10-18). Ceny biletów w przedsprzedaży od 19-24 zł, w kasach: od 25 do 30 zł.

Bilety i więcej informacji: www.MotorShow.pl.