RAJD BARBÓRKA 2017: TAK BYŁO PODCZAS ZAWODÓW (GALERIA)

rb-iwan0

55. Rajd Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów, organizowany przez Automobilklub Polski nie rozczarował. Było dużo ciekawej walki, nowy odcinek na torze w Modlinie.

I choć zdania wśród kibiców były w tej kwestii podzielone, jednak większość przychylała się do opinii, że pogoda dopisała. Ulica Karowa nie była zbyt śliska, ale deszcz i śnieg ominął obserwatorów.


Zobacz także:

RAJDY

RAJD BARBÓRKA 2017


 

O rywalizacji napisaliśmy już dużo. Warto jednak raz jeszcze powrócić na Bemowo, do Modlina i na Kryteriom Karowa. A to za sprawa galerii zdjęć autorstwa Jakuba Rozmusa.

Barbórka miała swoich wielkich i cichych bohaterów. Tym pierwszym poświęcono wiele czasu. Dlatego więcej miejsca poświęcamy tym drugim…

Osobną galerią poświęcamy załodze Jakub Iwanek i Marcin Grzebieluch, która w Oplu Astrze OPC reprezentowała barwy (SOS PZMot – PZM Assistance oraz portalu NewsAuto. Spisywali się oni bardzo dzielnie, jechali szybko, ale awaria hamulców spowodowała, że zakończyli zawody zakopani w błocie. Iza i Ryszard Orzechowscy zdążyli jednak uchwycić ich w akcji…

Galerie są Mikołajkowymi prezentami dla wszystkich zainteresowanych. A z kibicami żegnamy się tradycyjnym: do zobaczenia za rok! Na trasie 56. Rajdu Barbórka!