RAJD RZESZOWSKI 2017: KIBICE OBEJRZĄ ZAWODY ZA DARMO

rrzesz-1

Tegoroczne zmagania uczestników Rajdowych Mistrzostw Europy (ERC) oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP), w ramach 26. Rajdu Rzeszowskiego (3-5 sierpnia 2017), kibice będą mogli obserwować bez biletów.

To nie lada gratka dla wszystkich fanów rajdowych emocji. Najlepszych kierowców Starego Kontynentu będzie można oglądać korzystając z aż 43 wyznaczonych stref kibica.


Zobacz także:

RAJDY

RAJD RZESZOWSKI 2017


 

Widowiskowe lokalizacje stref kibica, umożliwiają bezpieczne oglądanie rajdu. Organizatorzy zadbali o dogodny dojazd. Najwięcej wyznaczonych miejsc dla kibiców zlokalizowanych jest na odcinku Pstrągowa – 11, dziesięć w Grudnej, osiem w Lubeni, sześć w Korczynie i po cztery w Niechobrzu i Wysokiej.

Mapy wszystkich odcinków specjalnych są opublikowane na stronie rajdu w zakładce Kibice. Zaznaczono tam wszystkie powyższe strefy widokowe.
Bezpłatne będzie również wejście do Parku Serwisowego, gdzie można będzie spotkać wszystkich zawodników i podglądnąć pracę ich mechaników.
Żadnego prawdziwego kibica nie może również zabraknąć w czwartek na ceremonii startu, w Galerii Millenium Hall w Rzeszowie oraz w sobotę na mecie na rzeszowskim rynku.

Oprócz bezpłatnych odcinków, dla kibiców dostępne będą również oficjalny program i mapy rajdu, które będą dystrybuowane w trakcie trwania zawodów.
26. Rajd Rzeszowski wspierają: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Motorowy, Województwo Podkarpackie, Miasto Rzeszów, Handlopex, BorgWarner, Inter Cars, Millenium Hall, Hilton Garden Inn Rzeszów, Klub Lukr, Marma Polskie Folie, Abacus, Dakar-Toyota Rzeszów, Politechnika Rzeszowska.

Fot.: Marcin Kaliszka