RENAULT: MISTRZYNI OLIMPIJSKA W NOWYM KOLEOSIE

rena-otylia1

Mistrzyni olimpijska w pływaniu, Otylia Jędrzejczak otrzymała do użytkowania nowe Renault Koleos w wersji Initiale Paris 2.0 dCi 175 X-Tronic 4X4 na okres jednego roku.

Dodatkowo Renault Polska wsparło Fundację utytułowanej zawodniczki, przekazując model Trafic Furgon na potrzeby akcji prowadzonych przez tę organizację.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

– Renault Koleos to komfortowy SUV, który pasuje do mojego stylu życia. Zdecydowanie ułatwi mi pracę, która często wymaga ode mnie podróżowania po Polsce. Idealnie sprawdzi się także podczas jazdy w mieście – mówi Otylia Jędrzejczak.

Otylia Jędrzejczak to najbardziej utytułowana polska pływaczka. Ma na swoim koncie trzy medale olimpijskie, wiele razy stawała także na podium mistrzostw świata i Europy. Sportową karierę zakończyła w 2014 r. Obecnie w ramach założonej przez siebie Fundacji Otylii Jędrzejczak wspiera młode talenty pływackie.

rena-otylia2

Jesienią tego roku mistrzyni olimpijska po raz kolejny wyruszy na Otylia Swim Tour, podczas którego w sześciu polskich miastach odbędą się warsztaty dla pływaków w wieku 10-14 lat. Niezbędny sprzęt przewiezie Renault Trafic Furgon.

Nowy model Koleos to SUV klasy wyższej. Wersja Initiale Paris wyraża kwintesencję know-how Grupy Renault pod względem elegancji, komfortu i wyposażenia. Auto posiada duży prześwit i oferuje technologię napędu na cztery koła All Mode 4×4-i, zapewniającą swobodę poruszania się po różnych nawierzchniach. Mocny silnik zapewnia dobre osiągi.

Samochód zapewnia komfort podróżowania dzięki takim rozwiązaniom jak podgrzewane i wentylowane przednie fotele, system multimedialny R-Link 2 z ekranem dotykowym o przekątnej 8,7 cala z dostępem do usług online, system nagłośnienia Bose Surrond Sound czy elektrycznie i bezdotykowo otwierana klapa bagażnika.