RENAULT: SPECJALISTYCZNE BANKOWOZY KANGOO DLA ORLEN OCHRONY

rena-kang-o1

Orlen Ochrona Sp. z o.o. zakupiła 51 samochodów Renault Kangoo. Zgodnie z zamówieniem pojazdy zostały przygotowane w specjalistycznej zabudowie bankowozu przez firmę Gruau Polska.

Firma odebrała 17 nowych bankowozów Renault Kangoo w lipcu, pozostałe auta mają zostać przekazane na początku listopada.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Zamówione samochody będą wykorzystywane do transportu wartości pieniężnych pomiędzy jednostkami zabezpieczanymi przez Orlen Ochrona Sp. z o.o. Firma zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa PKN Orlen S.A. oraz Grupie Kapitałowej Orlen w zakresie ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego. Firma zajmuje się również zabezpieczeniem branży rafineryjno – petrochemicznej.

– To kolejne duże zamówienie naszych aut w tym roku. Tym bardziej cieszymy się, że nasze samochody zaspokajają potrzeby i specyfikę tak różnych działalności. Tym razem Renault Kangoo zostały specjalnie przystosowane do transportu wartości. Jesteśmy przekonani, że spełnią swoje zadanie również w tej roli – powiedział Tomasz Mróz, Dyrektor Sprzedaży Flotowej EAST.

Marka Renault od 1998 roku utrzymuje pozycję lidera w segmencie lekkich samochodów dostawczych w Europie.

Podwozia do zabudowy

Samochody Renault stanowią doskonałą bazę pod zabudowę. Oferta zabudów specjalistycznych obejmuje ponad milion możliwości dzięki bogatej ofercie produktowej przygotowanej we współpracy z najlepszymi firmami nadwoziowymi w Polsce. Renault Master w Polsce niezmiennie od 2009 roku jest liderem w segmencie podwozi do zabudowy, osiągając ponad 33 proc. udziału.

Oferta Renault obejmuje wyspecjalizowaną sieć Renault Pro+. To centra obsługi firm – ekspertów wyspecjalizowanych w ofercie produktów i usług przeznaczonych dla użytkowników samochodów dostawczych.

Sieć Pro+ działa w Polsce w oparciu o 21 wyspecjalizowanych punktów sprzedaży i serwisu.