RENAULT: MISS ŚWIATA IWONA CICHOSZ JEŹDZI CZERWONYM CLIO

rena_miss1

Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchych i tłumaczka języka migowego to osoba spragniona nowych przygód i podejmująca nowe wyzwania, codziennie przełamująca życiowe bariery.

Właśnie otrzymała do użytkowania czerwone Renault Clio w najwyższej wersji wyposażenia Intens, z silnikiem Energy TCe 120.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Piękna, młoda i z ogromną pasją do życia – Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchych, ambasadorka osób niesłyszących będzie jeździła Renault.

Kolejnym, nowym wyzwaniem Pani Iwony jest udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie występuje u boku Stefano Terrazzino. Przez najbliższe miesiące podróże na treningi ułatwi jej model Clio.

rena-miss2

– Przygoda z tańcem to dla mnie kolejne nowe wyzwanie. Codziennie mamy treningi, dużo czasu spędzam teraz na dojazdach, więc na pewno auto będzie pomocne – powiedziała Iwona Cichosz, odbierając auto.

Iwona każdego dnia pokonuje wiele życiowych przeszkód, a odnosząc kolejne sukcesy umacnia się i udowadnia sobie i innym, że pomimo różnych przeciwności losu można żyć naprawdę intensywnie. Przez wiele lat spełniała się w aktorstwie, grała w teatrze pantomimy, wyjechała z teatrem ulicznym na tournee po świecie.

W 2016 roku wzięła udział w wyborach Miss Świata Głuchych w Las Vegas i… została Miss Świata! Jest aktywną działaczką na rzecz swojego środowiska, jej marzeniem jest to, aby Polski Język Migowy został uznany za język obcy, co pomogłoby w edukacji dzieci niesłyszących.

– Pasja życia i pasja tworzenia to wartości niezwykle ważne dla naszej marki. Z radością wspieramy osoby z pasją, które stawiają przed sobą nowe wyzwania. Jako marka staramy się być blisko ludzi – powiedziała Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Terytorium East Renault.

Fot.: Radoslaw Nawrocki (Renault Polska)