RENAULT TRUCKS: UŻYWANY T X-ROAD DO WYMAGAJĄCYCH ZASTOSOWAŃ

renault-tru1

W celu dopasowania się do wymagających oczekiwań sektora budowlanego, Renault Trucks wprowadziło pojazd T X-Road 460. Pojazd jest modyfikowany w stworzonej specjalnie „Used Trucks Factory”, stanowiącej integralną część fabryki Bourg- en- Bresse.

Firma wprowadza też platformę online, która prezentuje pojazdy używane dostępne w ofercie w całej Europie. Kolejnym krokiem będzie w pełni funkcjonalna e-commerce, na której sprzedaż ruszy w 2020 roku.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Renault Trucks wprowadza ofertę T X-Road 460, „nowego” używanego pojazdu przeznaczonego do pracy w sektorze budowlanym.

T X-Road to auta używane, które najpierw są rygorystycznie wyselekcjonowane, następnie przechodzą przegląd w oparciu o listę kontrolną obejmującą 200 punktów i są modyfikowane w fabryce „Used Trucks Factory” do wymagań klienta.

Nowe Renault Trucks jest wyposażone w silnik DTI 11 460 KM, dostępne w konfiguracji 4×2. Posiada wzmocnione elementy karoserii, jak stalowe zderzaki, wytrzymałe stopnie i kraty ochronne reflektorów, opony all road 315/80 o profilu drogowo- terenowym oraz podniesiony o 60 mm prześwit. Skrzynia biegów Optidriver otrzymała oprogramowanie off road, dodano ręczne sterowanie gazem.

renault-tru2

Pojazd używany T X-Road jest objęty gwarancją na rok lub 120 000. Gwarancja ta obejmuje wszystkie zdarzenia związane z silnikiem, skrzynią biegów oraz osiami pojazdu i jest uznawana we wszystkich punktach sprzedaży i obsługi producenta na terenie Europy. Dodatkowo gwarancja jest połączona z ubezpieczeniem europejskim Renault Trucks 24/7 z opcją holownika.

W tej chwili oferta jest dostępna we Francji, Polsce, na Węgrzech, w Niemczech i w Beligii.

POJAZDY UŻYWANE RENAULT TRUCKS DOSTĘPNE ON LINE

Renault Trucks wprowadza platformę online, która prezentuje pojazdy używane dostępne w ofercie w całej Europie. Kolejnym krokiem będzie w pełni funkcjonalna e-commerce, na której sprzedaż ruszy w 2020 roku.

Firma proponuje swoim klientom dostęp do strony www.used-renault-trucks.com, prezentującej pełną ofertę producenta na pojazdy używane. To narzędzie pozwala przewoźnikom wybrać najlepiej odpowiadający im pojazd używany, poprzez określenie pożądanych parametrów: konfiguracja pojazdu, cena, przebieg. Każdy pojazd jest prezentowany ze specyfikacją i swoją lokalizacją.

Tym samym przewoźnicy mogą wybrać pojazd używany z nowej gamy, którego jakość gwarantuje certyfikat „Renault Trucks Selection„. Są to pojazdy stosunkowo młode, wyselekcjonowane, przygotowane do wymagań branży i przygotowane zg. z normami producenta przy zastosowaniu oryginalnych części producenta.

Pojazdy prezentowane na platformie są przeznaczone na sprzedaż wyłącznie w sieci sprzedaży Renault Trucks. Wszystkie są objęte całodobową techniczną opieką oraz profesjonalną obsługą, oferowaną w 1500 autoryzowanych stacjach obsługi na całym świecie.