RENAULT: TWIZY CARGO DOWIEZIE W CIĄGU TRZECH GODZIN (TESTY)

twizy-cargo1

We Wrocławiu odbywają się testy nowego systemu dostaw. Zamówiony towar ma dotrzeć do klienta na terenie aglomeracji maksymalnie w trzy godziny.

eobuwie.pl, jeden z liderów sprzedaży butów i torebek online, zamówił kilka pojazdów elektrycznych Renault Twizy Cargo.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

ECO


 

W styczniu br. eobuwie.pl otworzyło przełomowy salon, oferujący ponad 100 tys. par butów dostępnych od ręki. Teraz klienci serwisu kupujący przez internet w obszarze aglomeracji wrocławskiej mogą otrzymać zamówiony towar w maksymalnie trzy godziny. Jeśli system trafi w gusta klientów, firma rozszerzy zakres usługi o kolejne miasta.

twizy-cargo2

Jak ten ogromny asortyment pomieści się w niewielkim Twizy Cargo? To w pełni elektryczny, jednoosobowy pojazd Renault. Jego zasięg – do 100 km na jednym ładowaniu – niewielkie wymiary (2,34 m długości i 1,40 m szerokości), zwrotność oraz 180-litrowy bagażnik o ładowności do 75 kg sprawiają, że pojazd może być wykorzystywany przez drobnych dostawców oraz firmy usługowe.

Łatwość parkowania w zatłoczonej miejskiej przestrzeni oraz elektryczny napęd pozwalają użytkownikowi oszczędzać czas i pieniądze. Pojazd łączy swobodę poruszania się po mieście z większym bezpieczeństwem i ochroną przed deszczem czy wiatrem w porównaniu do pojazdów dwukołowych.

twizy-cargo3

Dzięki unikalnemu designowi Twizy Cargo przyciąga spojrzenia i może stać się dla firmy dodatkową przestrzenią reklamową.

Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Twizy Cargo – oraz całej pozostałej gamy samochodów elektrycznych Renault (Zoe, Kangoo ZE i wkrótce Master ZE) – będzie zapewniony we Wrocławiu przez Koncesjonera Renault Nawrot – Eksperta ZE, który posiada przeszkolony w tym celu personel i specjalistyczne narzędzia.

twizy-cargo4